لوگو سایت ایران مدرک

بررسی کلاهبرداری خرید یا فروش مدرک

بررسی کلاهبرداری با نام خرید یا فروش مدرک

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

بررسی کلاهبرداری با نام خرید یا فروش مدرک

بازار جعل مدرک تحصیلی در این روز ها بسیار داغ است. شاید شما هم آندسته از افرادی هستید که با طمع خرید مدرک قانونی در کوتاه ترین زمان و بدون دردسر که دارای ضمانت باشد به دام این کلاهبرداران افتاده اید. در این مطلب می خواهیم درباره کلاهبرداری خرید مدرک تحصیلی توضیح مختصری ارائه کنیم، با ایران مدرک همراه باشید.

چگونه مدرک معتبر و قانونی را تشخیص دهیم؟

سایت ایران مدرک را میتوان بزرگترین مرکز ارائه مدرک تحصیلی دانست. تمام مدارکی که توسط ایران مدرک اخذ میشوند کاملا معتبر، قانونی و دارای استعلام و به به همراه ریزنمرات هستند. مدرک خریداری شده با استفاده از پرونده سازی دقیق و از دانشگاه صادر میشود. لذا دارای استاندارد های قانونی شامل مهر، هولوگرام و …. می باشند.

حال به این سوال مهم می رسیم که از کجا و چطور جعلی بودن یک مدرک را می توان تشخصی داد؟

استاندارد های یک مدرک تحصیلی قانونی که توسط دانشگاه صادر می شود. مهمترین مشخصه اصل بودن یک دانشنامه را نشان می دهد.

  • کاغذ استفاده شده در مدرک غیراستاندارد باشد: برای صدور مدرک تمامی دانشگاه ها از کاغذ هایی بخصوص استفاده می کنند که فقط در اختیار دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی است و هیچ شخص دیگری به آن دسترسی ندارد.
  • استفاده از هولوگرام امنیتی: این هولوگرام جهت جلوگیری از جعل مدرک و برای تشخیص صحت مدرک توسط دانشگاه بر روی مدرک و یا دانشنامه درج می شود.
  • مهر برجسته: یکی دیگر از روش های تشخیص اصل بودن مدرک، داشتن مهر برجسته است.
  • تطبیق امضاء ریاست دانشگاه با امضاء که بر روی مدرک یا دانشنامه درج شده است.
بررسی کلاهبرداری با نام خرید یا فروش مدرک
بررسی کلاهبرداری با نام خرید یا فروش مدرک

آیا میشود از استعلام مدرک اطمینان حاصل کرد؟

پس از بررسی موارد بالا، و اطمینان از اصل بودن مدرک و دانشنامه. حال نوبت آن است که از صحت تایید و اعتبار مدرک مطلع شویم. برای استعلام یک دانشنامه راحت ترین کاری که می توان انجام داد استعلام کتبی از دانشگاه است تا چنانچه برای شما پرونده ای تشکیل شده باشد به راحتی این استعلام مثبت پاسخ داده می شود.

ایران مدرک جهت اطمینان متقاضیانی که نیاز به مدرک قانونی و معتبر دارند میتواند پرونده رسمی تشکیل داده تا هر زمان متقاضی نیازمند استعلام و تایید باشد به راحتی و بدون استرس مشکل خود را بر طرف نماید.

تایید مدارک اخذ شده از ایران مدرک بصورت کتبی و انلاین امکانپذیر است. همچنین مدارک ثبت شده در سایت رسمی وزارت علوم، یا سایت رسمی دانشگاه می باشند.

مراحل خرید مدرک تحصیلی چگونه است؟

برای خرید مدرک تحصیلی نیاز به مراحل سختی نیست. بلکه اخذ مدرک قانونی و با استعلام از ایران مدرک بسیار آسان است. در ادامه با ایران مدرک همراه باشید:

  • ارسال مشخصات شخصی: اولین قدم برای خرید مدرک تحصیلی احراز هویت شما است. برای اینکار کافی است مشخصات خود را شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی و شماره شناسنامه، تاریخ تولد، محل صدور، سریال شناسنامه را طی فرمی که مشاورین برای شما ارسال می کنند اماده کنید.
  • ارسال مشخصات تحصیلی: قدم دوم برای اخذ مدرک، ارسال مشخصات تحصیلی شامل آخرین مدرک تحصیلی، مقطع درخواستی، رشته درخواستی، معدل درخواستی، تاریخ فارغ التحصیلی می باشد.
  • اسکن اطلاعات: سومین قدم برای گرفتن مدرک تحصیلی در سریعترین زمان، ارسال اسکن شناسنامه، کارت ملی، وضعیت خدمت برای آقایان، آخرین مدرک تحصیلی، تصویر پرسنلی یا 3 در 4 است.

پس از ارسال اطلاعات فوق، ثبت نام شما در دانشگاه مربوطه انجام می شود. برای ثبت نام در دانشگاه هیچ هزینه ای از شما گرفته نمیشود. پس از موفق بودن فرایند ثبت نام در دانشگاه و دریافت ایمیل رسمی از اتوماسیون دانشگاه مبنی بر موفقیت آمیز بودن این فرایند. شما پس از بررسی و اطمینان 50 درصد مبلغ کل را پرداخت می نمایید.

پس از پرداخت 50 درصد مبلغ، روند صدور و چاپ مدرک شما آغاز می شود که این روند بین 1 الی 3 هفته زمان می برد. پس از صدور مدرک و ارسال پیشنمایش دانشنامه و بررسی صحت آن مبلغ تسویه و مدرک به ادرس پستی متقاضی ارسال می شود.

مرحله پایانی ثبت مشخصات در سامانه های آنلاین دانشگاهی جهت استعلام انلاین مدرک تحصیلی می باشد.

سوالات متداول خرید مدرک تحصیلی از سایت فروش مدرک

سوال1: برای خرید مدرک چگونه به شما اعتماد کنیم؟

جواب: ابتدا ما به شما اعتماد می کنیم، برای ثبت نام شما در دانشگاه هیچ مبلغی از جانب شما پرداخت نمی شود. بلکه زمانی که ثبت نام شما انجام شد و ایمیل رسمی از اتوماسیون دانشگاه دریافت کردید اقدام به پرداخت می کنید.

سوال2: آیا ایمیلی که از دانشگاه ارسال میشود معتبر است؟

جواب: بله، پس از دریافت ایمیل میتوانید آدرس ارسال کننده را مشاهده نمایید و از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

سوال 3: برای خرید مدرک چه مدت زمان می برد؟

جواب: برای صدور مدرک و ارسال برای شما بین 1 الی 3 هفته زمان می برد.

سوال4: آیا مدرک خریداری شده دارای مهر و هولوگرام است؟

جواب: بله، مدرک از خود دانشگاه صادر می شود و دارای مهر، هولوگرام و …. است

 

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.