بررسی کلاهبرداری خرید یا فروش مدرک

بررسی کلاهبرداری با نام خرید یا فروش مدرک

بررسی کلاهبرداری با نام خرید یا فروش مدرک

بازار جعل مدرک تحصیلی در این روز‌ها بسیار داغ است. شاید شما هم آندسته از افرادی هستید که با طمع خرید مدرک قانونی در کوتاه ترین زمان و بدون دردسر که دارای ضمانت باشد به دام این کلاهبرداران افتاده اید. در این مطلب می‌خواهیم درباره کلاهبرداری خرید مدرک تحصیلی توضیح مختصری ارائه کنیم، با ایران مدرک همراه باشید.

چگونه مدرک معتبر و قانونی را تشخیص دهیم؟

سایت ایران مدرک را میتوان بزرگترین مرکز ارائه مدرک تحصیلی دانست. تمام مدارکی که توسط ایران مدرک اخذ میشوند کاملا معتبر، قانونی و دارای استعلام و به به همراه ریزنمرات هستند. مدرک خریداری شده با استفاده از پرونده سازی دقیق و از دانشگاه صادر میشود. لذا دارای استاندارد‌های قانونی شامل مهر، هولوگرام و …. می‌باشند.

حال به این سوال مهم می‌رسیم که از کجا و چطور جعلی بودن یک مدرک را می‌توان تشخصی داد؟

استاندارد‌های یک مدرک تحصیلی قانونی که توسط دانشگاه صادر می‌شود. مهمترین مشخصه اصل بودن یک دانشنامه را نشان می‌دهد.

 • کاغذ استفاده شده در مدرک غیراستاندارد باشد: برای صدور مدرک تمامی‌دانشگاه‌ها از کاغذ‌هایی بخصوص استفاده می‌کنند که فقط در اختیار دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی است و هیچ شخص دیگری به آن دسترسی ندارد.
 • استفاده از هولوگرام امنیتی: این هولوگرام جهت جلوگیری از جعل مدرک و برای تشخیص صحت مدرک توسط دانشگاه بر روی مدرک و یا دانشنامه درج می‌شود.
 • مهر برجسته: یکی دیگر از روش‌های تشخیص اصل بودن مدرک، داشتن مهر برجسته است.
 • تطبیق امضاء ریاست دانشگاه با امضاء که بر روی مدرک یا دانشنامه درج شده است.
بررسی کلاهبرداری با نام خرید یا فروش مدرک

آیا میشود از استعلام مدرک اطمینان حاصل کرد؟

پس از بررسی موارد بالا، و اطمینان از اصل بودن مدرک و دانشنامه. حال نوبت آن است که از صحت تایید و اعتبار مدرک مطلع شویم. برای استعلام یک دانشنامه راحت ترین کاری که می‌توان انجام داد استعلام کتبی از دانشگاه است تا چنانچه برای شما پرونده ای تشکیل شده باشد به راحتی این استعلام مثبت پاسخ داده می‌شود.

ایران مدرک جهت اطمینان متقاضیانی که نیاز به مدرک قانونی و معتبر دارند میتواند پرونده رسمی‌تشکیل داده تا هر زمان متقاضی نیازمند استعلام و تایید باشد به راحتی و بدون استرس مشکل خود را بر طرف نماید.

تایید مدارک اخذ شده از ایران مدرک بصورت کتبی و انلاین امکانپذیر است. همچنین مدارک ثبت شده در سایت رسمی‌وزارت علوم، یا سایت رسمی‌دانشگاه می‌باشند.

مراحل خرید مدرک تحصیلی چگونه است؟

برای خرید مدرک تحصیلی نیاز به مراحل سختی نیست. بلکه اخذ مدرک قانونی و با استعلام از ایران مدرک بسیار آسان است. در ادامه با ایران مدرک همراه باشید:

 • ارسال مشخصات شخصی: اولین قدم برای خرید مدرک تحصیلی احراز هویت شما است. برای اینکار کافی است مشخصات خود را شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی و شماره شناسنامه، تاریخ تولد، محل صدور، سریال شناسنامه را طی فرمی‌که مشاورین برای شما ارسال می‌کنند اماده کنید.
 • ارسال مشخصات تحصیلی: قدم دوم برای اخذ مدرک، ارسال مشخصات تحصیلی شامل آخرین مدرک تحصیلی، مقطع درخواستی، رشته درخواستی، معدل درخواستی، تاریخ فارغ التحصیلی می‌باشد.
 • اسکن اطلاعات: سومین قدم برای گرفتن مدرک تحصیلی در سریعترین زمان، ارسال اسکن شناسنامه، کارت ملی، وضعیت خدمت برای آقایان، آخرین مدرک تحصیلی، تصویر پرسنلی یا 3 در 4 است.

پس از ارسال اطلاعات فوق، ثبت نام شما در دانشگاه مربوطه انجام می‌شود. برای ثبت نام در دانشگاه هیچ هزینه ای از شما گرفته نمیشود. پس از موفق بودن فرایند ثبت نام در دانشگاه و دریافت ایمیل رسمی‌از اتوماسیون دانشگاه مبنی بر موفقیت آمیز بودن این فرایند. شما پس از بررسی و اطمینان 50 درصد مبلغ کل را پرداخت می‌نمایید.

پس از پرداخت 50 درصد مبلغ، روند صدور و چاپ مدرک شما آغاز می‌شود که این روند بین 1 الی 3 هفته زمان می‌برد. پس از صدور مدرک و ارسال پیشنمایش دانشنامه و بررسی صحت آن مبلغ تسویه و مدرک به ادرس پستی متقاضی ارسال می‌شود.

مرحله پایانی ثبت مشخصات در سامانه‌های آنلاین دانشگاهی جهت استعلام انلاین مدرک تحصیلی می‌باشد.

سوالات متداول خرید مدرک تحصیلی از سایت فروش مدرک

سوال1: برای خرید مدرک چگونه به شما اعتماد کنیم؟

جواب: ابتدا ما به شما اعتماد می‌کنیم، برای ثبت نام شما در دانشگاه هیچ مبلغی از جانب شما پرداخت نمی‌شود. بلکه زمانی که ثبت نام شما انجام شد و ایمیل رسمی‌از اتوماسیون دانشگاه دریافت کردید اقدام به پرداخت می‌کنید.

سوال2: آیا ایمیلی که از دانشگاه ارسال میشود معتبر است؟

جواب: بله، پس از دریافت ایمیل میتوانید آدرس ارسال کننده را مشاهده نمایید و از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

سوال 3: برای خرید مدرک چه مدت زمان می‌برد؟

جواب: برای صدور مدرک و ارسال برای شما بین 1 الی 3 هفته زمان می‌برد.

سوال4: آیا مدرک خریداری شده دارای مهر و هولوگرام است؟

جواب: بله، مدرک از خود دانشگاه صادر می‌شود و دارای مهر، هولوگرام و …. است

 

9 دیدگاه دربارهٔ «بررسی کلاهبرداری خرید یا فروش مدرک»

 1. با سلام و خسته نباشید
  ببخشید درباره تز یا رساله دکتری هم می شه توضیح بدهید آیا مدرک دکتری شما آموزش محور است که نیاز به رساله ندارد یا پژوهش محور است؟

  1. خرید مدرک معتبر و قانونی

   هر دو مورد امکانپذیر است. چنانچه نیاز به رساله و تز داشته باشد توسط دانشگاه تکمیل میشود.

 2. سلام خسته نباشید
  یه سوال داشتم میشه این مدارک رو در سایتestelam.msrt.ir استعلام گرفت.

 3. سلام آیا با مدارک صادر شده میتوان کار کرد و ادامه تحصیل داد؟؟ و حتی تاییدیه تحصیلی دریافت کرد؟

  1. خرید مدرک معتبر و قانونی

   سلام بله، تمامی مدارکی که از مجموعه ایران مدرک اخذ میکنید با استعلام دائمی و شامل ریزنمرات هستند. میتوانید به تمامی ارگان ها و سازمان های خصوصی و دولتی ارائه دهید.

 4. من از سایت دکتر مدرک اقدام کردم . شیادانی بودند با عنوان دکتر. کلاهبرداری بود و کل پول رو خوردند و بردند. همه مراحل هم دقیقا مثل همین سایت شما بود. چه معلوم که شما هم اینطور نباشید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بررسی کلاهبرداری با نام خرید یا فروش مدرک
ایران مدرک

بررسی کلاهبرداری خرید یا فروش مدرک

بررسی کلاهبرداری با نام خرید یا فروش مدرک بازار جعل مدرک تحصیلی در این روز‌ها بسیار داغ است. شاید شما هم آندسته از افرادی هستید

مدرک تحصیلی

خرید غیرحضوری مدرک دندانپزشکی

خرید غیرحضوری مدرک دندانپزشکی 1400 رشته دندانپزشکی یکی از ثروت سازترین رشته‌های شاخه پزشکی است. قبولی در رشته دندانپزشکی یکی از ارزوهای دانشجویانی است که

ایران مدرک

خرید مدرک دندانپزشکی

خرید مدرک تحصیلی دندانپزشکی خرید مدرک تحصیلی دندانپزشکی: دندانپزشکی یکی از رشته‌های پرطرفداری  است که دارای پرستیج اجتماعی خوبی در بین مردم است. به همین خاطر

ایران مدرک

خرید مدرک رشته مهندسی رباتیک قانونی

خرید مدرک رشته مهندسی رباتیک   فروش و خرید مدرک رشته مهندسی رباتیک معتبر، قانونی و با استعلام دائمی. مدرک کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکتری

مدرک تحصیلی

خرید مدرک داروسازی

خرید مدرک داروسازی خرید مدرک داروسازی: رشته داروسازی یکی دیگر از رشته‌های پرطرفدار در بین دانش آموزان است که برای قبولی در این رشته باید رتبه

ایران مدرک

خرید صندلی پزشکی ۱۴۰۰

فروش صندلی پزشکی ۱۴۰۰ احتمال شما نیز در مورد خرید و فروش صندلی‌های رشته‌هایی که رقابت زیادی هر ساله برای صندلی‌های آن‌ها وجود دارد خبر‌هایی

آیا مدرک تحصیلی تاثیری در تعیین محل خدمت سربازی دارد؟ |آیا مدرک تحصیلی رئیسی جعلی است |آیا مدرک تحصیلی مهم است |آیا مدرک تحصیلی کسری خدمت دارد |ایا مدرک تحصیلی در سربازی تاثیر دارد |ایا مدرک تحصیلی در حقوق تاثیر دارد |ایا مدرک تحصیلی برای بورس لازم است |ایا مدرک تحصیلی المثنی دارد |از کجا مدرک تحصیلی بخریم |از کجا مدرک تحصیلی بخریم نی نی سایت |برای ثبت شرکت چه مدرک تحصیلی لازم است |برای استعلام مدرک تحصیلی چه باید کرد |چگونه مدرک تحصیلی را استعلام کنیم |چگونه مدرک تحصیلی را آزاد کنیم |چگونه مدرک تحصیلی بخریم |چگونه مدرک تحصیلی جعل کنیم |چگونه مدرک تحصیلی بگیریم |چگونه مدرک تحصیلی خود را ترجمه کنیم |مدرک تحصیلی چقدر در حقوق تاثیر دارد |چند نوع مدرک تحصیلی داریم |چه مدرک تحصیلی برای استخدام وزارت اطلاعات |چگونه مدارک تحصیلی را ترجمه کنیم |چگونه مدرك تحصيلي خود را از بند دانشگاه برهانيم |چگونه استعلام مدرک تحصیلی بگیریم |مدرک تحصیلی چیست

On Key

مطالب تازه مدرک تحصیلی

خرید غیرحضوری مدرک دندانپزشکی

خرید غیرحضوری مدرک دندانپزشکی 1400 رشته دندانپزشکی یکی از ثروت سازترین رشته‌های شاخه پزشکی است. قبولی در رشته دندانپزشکی یکی از ارزوهای دانشجویانی است که

خرید مدرک دندانپزشکی

خرید مدرک تحصیلی دندانپزشکی خرید مدرک تحصیلی دندانپزشکی: دندانپزشکی یکی از رشته‌های پرطرفداری  است که دارای پرستیج اجتماعی خوبی در بین مردم است. به همین خاطر

خروج از نسخه موبایل