لوگو سایت ایران مدرک

خرید دیپلم و پیش دانشگاهی غیر حضوری

خرید فوری دیپلم و پیش دانشگاهی غیر حضوری

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

فوری دیپلم و پیش دانشگاهی غیر حضوری بگیرید

خرید دیپلم و پیش دانشگاهی غیر حضوری از ایران مدرک. مدرک دیپلم  یا مدرک پیش دانشگاهی را میتان ضروری ترین مدارک تحصیلی پیش از ورود به دانشگاه دانست. در واقع میتوان گفت که دیپلم و یا پیش دانشگاهی اولین قدم در راه رسیدن به پیشرفت و موفقیت است.

خرید مدرک دیپلم رسمی و قانونی و یا فروش مدرک پیش دانشگاهی با استعلام از سایت ایران مدرک امکانپذیر است. چنانچه وقت کافی برای ادامه تحصیل ندارید و یا بعلت مشکلات خود نتوانسته اید به تحصیل بپردازید، به راحتی می توانید مدرک خود را غیرحضوری خرید نمایید.

دیپلم چیست؟

مدرک دیپلم را پس از گذراندن 12 سال تحصیلی میتوان بدست آورد. دیپلم پس از دوره راهنمایی و اخذ سیکل میتوانید دریافت نمایید.

مدرک دیپلم در رشته های زیر ارائه می شود:

  1. دیپلم ریاضی و فیزیک
  2. دیپلم تجربی
  3. دیپلم انسانی
  4. دیپلم کارو دانش

دانش آموز پس از اخذ مدرک سیکل و ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان و یا متوسطه مجاز به اخذ مدرک معتبر، قانونی و با استعلام دیپلم از آموزش و پرورش می شود.

پیش دانشگاهی چیست؟

مدرک پیش دانشگاهی را می توان پس از به پایان رساندن و اخذ مدرک دیپلم به دست آورد. پس از اخذ مدرک پیش دانشگاهی می توانید در مقطع کاردانی به ادامه تحصیل بپردازید.

خرید فوری دیپلم و پیش دانشگاهی غیر حضوری
خرید فوری دیپلم و پیش دانشگاهی غیر حضوری

خرید دیپلم و پیش دانشگاهی کاملا معتبر و به همراه استعلام با انتخاب رشته دلخواه.

خرید دیپلم و پیش دانشگاهی معتبر حضوری.

مدرک دیپلم چیست؟

دیپلم نام مدرکی در نظام آموزشی ایران است که دانش آموزان پس از اتمام مقطع دبیرستان موفق به دریافت آن می‌شوند.

دوره تحصیل تا اخذ مدرک دیپلم در ایران ۱۲ سال است. در سال‌های ۱۳۷۱ تا ۱۳۹۱، دوره اخذ دیپلم در ایران یازده ساله شد و یک سال برای دانش‌آموزانی که تمایل به ادامه تحصیل داشتند، به عنوان دوره پیش‌دانشگاهی در نظر گرفته شد ولی در سال ۱۳۹۱ با ایجاد نظام جدید آموزشی (۳-۳-۶) و در پی آن (۳-۳-۳-۳) دوباره مدت زمان دریافت این دوره ۱۲ ساله شد.(ویکی پدیا)

چگونه می توان مدرک دیپلم و یا پیش دانشگاهی خرید؟

داشتن مدرک دیپلم و یا پیش دانشگاهی دیگر رویا نیست. کارشناسان سایت ایران مدرک با استفاده از روابطی که در مدارس و آموزش و پرورش دارند میتوانند در عرض کمترین زمان حد اقل 10 روز کاری مدرک قانونی و معتبر دیپلم و یا مدرک پیش دانشگاهی را خرید نمایید.

چنانچه از تحصیل بازمانده اید و حال نیاز به مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی دارید. کافی است با ما در ارتباط باشید تا بدون حضور در مدرسه و بدون آزمون مدرک دیپلم و یا پیش دانشگاهی بگیرید.

 

قیمت خرید دیپلم = بستگی به رشته و سال اخذ دیپلم تعیین می شود.

مدرک پیش دانشگاهی به انگلیسی

عکس مدرک دیپلم

تاییدیه تحصیلی دیپلم

آیا دیپلم و پیش دانشگاهی قابلیت استعلام دارند؟

دیپلم و پیش دانشگاهی که اخذ می کنید با ثبت پرونده های رسمی و قانونی انجام میگیرد. جای هیچ نگرانی نیست چرا که ثبت پرونده ها هم بصورت دستی و هم بصورت سیستمی قابل پیگیری و با استعلام هستند. شما می توانید مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی خود را از طریق سامانه های رسمی به آسانی و بدون هیچ مشکلی استعلام بگیرید و از صحت ان اطمینان حاصل نمایید. داشتن دیپلم یا پیش دانشگاهی نخستین قدم موفق شما جهت استخدام، مهاجرت، ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و … می باشد.

ما می توانیم دیپلم و پیش دانشگاهی را از مدارس سراسر کشور با رعایت اقدامات قانونی و توسط روابطین قدرتمند برای شما در مدرت 1 ماه اخذ کنیم. چنانچه در رابطه با خرید مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم سوالی دارید و نیاز به مشاوره و راهنمایی احساس می کنید با کارشناسان سایت ایران مدرک گفتگو نمایید. مشاوره با کارشناسان کاملا رایگان است.

سامانه استعلام دیپلم کدام است؟

توسط سامانه رسمی وزارت اموزش و پرورش به آسانی می توانید حتی خودتان برای اخذ تاییدیه تحصیلی اقدام نمایید. کار با سامانه استعلام آموزش و پرورش بسیار آسان است. کافی است به سایت emt.medu.ir مراجعه نمونه و با وارد کردن مشخصات خود اقدام به گرفتن تاییدیه تحصیلی دیپلم، سیکل و پیش دانشگاهی کنید.

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.