خرید رشته کاردانی بهورزی 1401

خرید رشته کاردانی بهورزی

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید رشته کاردانی بهورزی 1401

رشته بهورزی در مقطع کاردانی پذیرش دانشجو تربیت بهورز بومی چند پیشنهاد جامعه نگر که در ارتباط نزدیک و مستمر با روستاییان است می پردازد.

با توجه به تجربه موفق نزدیک به سه دهه فعالیت های بهورزی انتظار می‌رود ورود نسل جدیدی از بهورزان با همه امتیازات به مرور زمان گذشته. و در عین حال برخورد دارد سطح دستگاه بالاتر به تو مانند .زمان استمرار خدمات کشوری و اثربخش شدن آن به عنوان getekeeper نظام سلامت موجب ارتقاء کیفیت خدمات آنها به تناسب ارتقاء سطح انتظارات جامعه شود. خرید رشته کاردانی بهورزی

 

 درباره رشته بهورزی مقطع کاردانی

رشته کاردانی بهورزی رشته‌های آموزش عالی در علوم پزشکی است. که برای پذیرش و تربیت دانشجوی بومی چند پیشه و جامع‌نگر که وظیفه برقراری ارتباط نزدیک و مستند با روستاییان را برعهده دارد. راه اندازی می شود.  و تحصیل آن این رشته در واقع به عنوانgatekeeper نظام سلامت محسوب شده و به ارائه خدمات پیشگیری مراقبتی و درمانی و کنترل عوامل تهدید کننده سلامت و نیز مشارکت در کنترل عوامل اجتماعی موثر بر سلامت در روستا می پردازد. خرید رشته کاردانی بهورزی

نحوه پذیرش رشته بهورزی

 نحوه پذیرش رشته بهورزی

الف) گزینش بهورزان شاغل از میان بهورزان شاغل دارای پست سازمانی بهورزی رسمی و پیمانی و قراردادی. و همچنین سابقه حداقل ۵ سال خدمت مستمر دوره در خانه بهداشت متعلق دستورالعمل معاونت بهداشت صورت می پذیرد.

ب)  گزینش داوطلبان غیر به صورت بومی و بر اساس دستورالعمل پذیرش بهورز در دو مرحله صورت می گیرد.

مرحله اول آزمون کتبی از موارد امتحانی جدول زیر این آزمون ۶۰ درصد از نمره قبولی را به خود اختصاص می‌دهد.

غیر بهورز

 

ادبیات فارسیضریب ۲
زبان انگلیسیضریب ۲
دین و زندگیضریب ۲

 

مرحله دوم انجام محل مصاحبه توسط کمیته مصاحبه برای کسب. آگاهی از توانمندی های فرد در ارائه خدمات و ارزیابی ماندگار در روستا ۴۰ درصد نمره قبولی را به خود اختصاص می‌دهد.

 سیر تکاملی دوره کاردانی رشته بهورزی در ایران و جهان

مطالعات مشترک وزارت بهداری دانشگاه تهران و سازمان جهانی بهداشت. در سال ۱۳۵۱ به اقدامات مکمل بعدی عملاً بر تربیت بهورزان زن با بهداشتیاران مرد از سال ۱۳۵۲ پس از آن منجر شد. و پس از یک دوره  رکود نسبی از سال ۱۳۶۲ مجددا موضوع تربیت بهورزان همگام با بازسازی و توسعه شبکه بهداشتی درمانی وارد مرحله جدید شد.خرید رشته کاردانی بهورزی

تناسب پذیرش بهورزان از میان جوانان روستای دارای مدرک پنجم ابتدایی . سپس سوم راهنمایی انتخاب شده و آموزش آنان ابتدا با سه مجموعه درسی بلوک ۱و۲و۳ بهورزی آغاز شد.سپس با پیشرفت های علمی و توسعه و ارتقاء کیفیت خدمات و نیز تغییر اولویت های بهداشتی درمانی با مجموعه درسی تکمیل شده.

و ادامه یافت لیکن با توجه به شرایط امروز کشور ارتقاء سطح تحصیلات عمومی استقرار .کامل آموزش بهورزی به عنوان یک رشته و مقطع تحصیلی دانشگاه در این مجموعه مورد نیاز  به نظر می‌رسد.

 

 جایگاه شغلی دانش آموختگان دوره کاردانی رشته بهورزی

دانش آموختگان این دوره درمان مجاز هستند که در خانه بهداشت ها انجام وظیفه نمایند.

آیا امکان خرید مدرک کاردانی بهورزی وجود دارد؟!

آیا امکان خرید مدرک کاردانی بهورزی وجود دارد؟!

بله جهت اخذ مدرک کاردانی در رشته بهورزی بصورت غیرحضوری و بدون هیچ آزمونی کافیست با مشاوران زبده و حرفه ای تحصیلی ایران مدرک گفتگو نمایید. جهت دریافت مشاوره و راهنمایی شما هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنید و مشاوره صد در صد بصورت رایگان ارائه می شود. سایت ایران مدرک بزرگترین مرکز ارائه دهنده مدرک تحصیلی قانونی و قابل استعلام است. چنانچه نیاز به مدرک کاردانی رشته بهورزی دارید بدون هیچ نگرانی ما می توانیم این مدرک مهم را برای شما اخذ نماییم. مدرک کاملا قانونی صادر شده و دارای اصل دانشنامه، ریزنمرات و استعلام دائمی نیز است.

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.
خروج از نسخه موبایل