خرید مدرک دکترای تخصصی رشته سم شناسی

خرید مدرک دکترای تخصصی رشته سم شناسی

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک دکترای تخصصی رشته سم شناسی

دوره دکترای حقوق خصوصی سم بالاترین مقطع تحصیلی دانشگاه در این رشته است. که به اعطای درجه دکترای تخصصی phd می‌انجامد. مجموعه هماهنگ از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی است.

درباره رشته دکترای تخصصی رشته سم شناسی

به هر ماده جامد مایع و گازی که قادر باشد. بعد از مواجهه با ارگانیسم زنده به نام به خواص شیمیایی که در خود دارد و مراحل مختلف آن تداخل نماید. سموم می‌تواند از یک طرف با تاثیر مستقیم بر موجودات زنده سلامت و تولید آنها را در دستور کار قرار دهند.
از طرف دیگر با حضور در مواد غذایی به صورت باقی مانده و بهداشت عمومی اثرات جدی به جای بگذراند. توانمند ساختن نیروهای علمی با تخصص سم شناسی می توانند نیاز جوامع مختلف از قبیل مراکز سمومیتها تولیدات دامی تحقیقات دامی .صنایع غذایی صنایع داروسازی صنایع نفت کشت پزشکی قانونی محیط زیست با سایر مراکز تحقیق تصمیم شناسی را به علم شناسی تامین نماید.
هدف از برگزاری این دوره تربیت نیروهای متخصص خلاق و صاحب نظر است. دانش و تجربیات لازم در زمینه سم شناسی قادر به تولید دانش فنی و کاربرد آن در جنبه های مختلف علوم به ویژه دامپزشکی علوم دامی و زیست شناسی باشد.

خرید مدرک دکترای تخصصی رشته سم شناسی

شرایط ورود به دوره دکتری تخصصی سم شناسی

پذیرش دانشجو در دوره phd زمین شناسی بر اساس ضوابط و مقررات پذیرش دانشجو در دوره های phd وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد.

طول دوره و شکل نظام دکترای تخصصی سم شناسی

حداکثر مدت مجاز دوره phd کارشناسی و سایر موارد آیین نامه آموزشی دوره دکترا phd وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد.

تعداد واحدهای دوره دکترای تخصصی سم شناسی

دوره پی اس دی سم شناسی دارای دو مرحله آموزشی و پژوهشی می باشد. مرحله آموزشی آن شامل ۱۶ واحد درسی می باشد.و تعداد پژوهشی واحدها ۲۰ واحد است.
حداکثر تعداد واحدهای جبرانی ۸ واحد و حداقل نمره آن بدون احتساب در میانگین کل دانشجو در هر دست ۱۲ از ۲۰ می باشد.

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.
خروج از نسخه موبایل