چک‌ ضمانت بانکیچک‌ خرید مسکنچک‌ خرید ماشینانواع چک‌ معتبرخرید چک صیادیفروش چک صیادیخرید و فروش چک مدت دارخرید چک مدت دارنرخ خرید چکخرید چک توسط بانکخرید چک سفید امضاخریدار چک در تهرانشماره تلفن خریدار چکخرید و فروش چک معتبر و تضمینیخرید چک معتبر
لوگو سایت ایران مدرک

خرید مدرک دکترای گیاه شناسی

خرید مدرک دکترای گیاه شناسی

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک دکترای گیاه شناسی

فروش مدرک تحصیلی معتبر رشته دکترای گیاه شناسی از ایران مدرک امکانپذیر است. مدرک رشته دکترای گیاه شناسی قانونی و دارای ریزنمرات است.

کوتاه درباره رشته دکترای گیاه شناسی

فروش مدرک دکترای گیاه شناسی از سایت معتبر ایران مدرک امکان پذیر می باشد.  دوره دکتری  گیاه شناسی بالاترین مقطع تحصیلی دانشگاهی در این رشته از علوم شامل مجموعه هماهنگ از فعالیتهای آموزشی پژوهشی است.  دانشجویان دوره دکترای گیاه شناسی بعد از گذراندن دوره موفق به دریافت مدرک دکترا می شوند.

از اهداف اساسی دوره دکترای گیاه شناسی پرورش نیروی انسانی کارآمد در درجه بالا برای تامین کادر آموزشی و پژوهشی کشور است. در این دوره شرکت می نمایند دارای تفکری خلاق بابتی خواهند شد کمبودها و نیازهای کادر علمی کشور را برآورده می سازند.

با نوآوری و گسترش مرزهای دانش گیاه شناسی خود مربی پژوهشگران آینده خواهند بود. از آنجا که تحقیقات دوره دکترا به مسائل داخل کشور مانند تحول پوشش گیاهی بنیادی کشاورزی منابع طبیعی و زیست محیطی مملکت مربوط است هدف اساسی و ویژه این رشته از دکترا همان رسالت اصلی آموزش عالی نیازها و رفع کمبود های علمی و بنیادی مملکت است.

 شرایط ورود به دوره دکترای گیاه شناسی

خرید مدرک دکترای گیاه شناسی
خرید مدرک دکترای گیاه شناسی

در آزمون ورود به دوره دکترای گیاه شناسی از دروس گیاه شناسی الزامی است. که از کارشناسی ارشد تاکزونومی جدید  اکولوژی پوشش های گیاهی بیای گیاهی بافت شناسی و یاخته شناسی پیشرفته امتحان به عمل می آید . این آزمون همراه با امتحان زبان خارجه به صورت کتبی برگزار می شود. نمرات این آزمون در موضوعات فوق الذکر به انضمام نمرات داوطلبان در دوره کارشناسی ارشد و کارشناسی و همچنین معرفی نامه های علمی که به وسیله اساتید دوره های قبلی داوطلب مستقیماً به دانشگاه ارسال می گردد. و نیز مصاحبه علمی ملاک گزینش دانشجو خواهد بود. دارندگان دانشنامه کارشناسی ارشد در علوم گیاهی سلولی و مولکولی ژنتیک بیوشیمی از یکی از دانشگاههای معتبر داخلی یا خارج کشور که مورد تایید وزارت فرهنگ و آموزش عالی باشند. داوطلبان اصلی شرکت کننده در آزمون ورودی را تشکیل می‌دهند.  دانشجویان نیم سال آخر دوره کارشناسی ارشد رشته های مذکور می توانند در آزمون ورودی شرکت کنند.  ثبت نام این دانشجویان منوط به ارائه دانشنامه کارشناسی ارشد است.

 مراحل تحصیل در دوره دکترای گیاه شناسی

دکترای گیاه شناسی دارای دو مرحله آموزشی و پژوهشی است.  در مرحله آموزشی تعداد دروس الزامی ارائه می‌شود که دانشجویان از بین آنها ۱۳ واحد درسی را بگذرانند. به علاوه تعداد دیگری از دروس پیشنهاد می گردد که دانشجو موظف به گذراندن ۸ واحد درسی از بین آنها است مجموعه ۲۵ واحدی به علاوه دو واحد سمینار مجموعه دروس لازم برای گذراندن در مرحله آموزشی را تشکیل می دهند.

این مرحله از  تحصیل با گرفتن امتحان جامع از کلیه دروسی که طبق آیین نامه انجام می‌گیرد به پایان می رسد.  در مرحله پژوهشی دانشجویان که مرحله آموزشی را به انجام رسانده اند به طور رسمی کار پژوهشی خود را آغاز می‌کنند. پژوهش های اولیه را می توان در مرحله آموزشی نیز آغاز نمود مرحله  پژوهشی با تدوین پایان نامه و دفاع از آن به پایان می رسد ارزش پایان نامه ۲۲ واحد تحصیلی است.

سایت فروش مدرک دکترای گیاه شناسی کدام است؟

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، ایران مدرک بزرگترین سایت فروش و خرید مدرک تحصیلی دکترای گیاه شناسی    در کشور است. با حدود بیش از ۱۵ سال تجربه کاری در زمینه اخذ مدرک تحصیلی معتبر دکترای گیاه شناسی    با خیال راحت می توانید مدرک خود را به همراه اصل دانشنامه و ریزنمرات از سایت ایران مدرک خریداری کنید.

کانال تلگرام فروش مدرک رشته دکترای گیاه شناسی

سایت ایران مدرک در پیام رسان تلگرام نیز دارای کانال معتبر است که می توانید از طریق ادرس https://t.me/madrakeiran  عضو کانال تلگرام خرید مدرک تحصیلی شده و همواره از اخرین تخفیفات آن با خبر شوید.

خرید مدرک دکتری با استعلام

کانال تلگرامی فروش مدرک تحصیلی

شماره تلفن خرید مدرک تحصیلی

خرید مدرک لیسانس پیام نور

هزینه خرید مدرک لیسانس

از کجا مدرک تحصیلی بخریم

خرید مدرک پیش دانشگاهی

آیا خرید مدرک قانونی است

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.