خرید مدرک دکترا رشته کلینیکال پاتولوژی

خرید مدرک دکترا رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی

خرید مدرک دکترا رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی

فروش مدرک تحصیلی معتبر رشته رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی از ایران مدرک امکانپذیر است. مدرک رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی قانونی و دارای ریزنمرات است.

کوتاه درباره رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی

دوره تخصصی کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی بالاترین مدرک تحصیلی دانشگاهی در این رشته است. که به اعطای درجه دکترای تخصصی می‌انجامد. و شامل مجموعه هماهنگ از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی است. در این دوره اهمیت ویژه ای برای پژوهش در نظر گرفته شده است.

با توجه به اینکه امروزه چه در پزشکی و چه در دامپزشکی تشخیص آزمایشگاهی بیماری‌ها عمدتاً برپایه پاراکلینیک به ویژه آزمایشگاه استوار است. پزشک و دامپزشک با معاینه بالینی قادر به تشخیص بیماری و متعاقباً درمان آن نیستند. و برای تشخیص قطعی انواع بیماری‌ها نیاز به آزمایش‌های جانبی خون مایعات بافت‌های مختلف بدن و سلول شناسی یا سیتولوژی دارند.

برگزاری این دوره هواشناسی ساختن دانشجویان با آخرین دستاوردهای علمی‌این رشته توانایی لازم را در دانش آموختگان این دوره ایجاد خواهد کرد. تا در حل مشکلات تشخیص آزمایشگاهی بیماری‌ها تلاش نموده و از آخرین تکنیک‌های تشخیص روز دنیا در جهت تشخیص بیماری‌ها استفاده نمایند.

این رشته در حال حاضر با گرایش کلینیکال پاتولوژی و در صورت امکان در آینده تای پاتوبیولوژی بیوشیمی‌بالینی هماتولوژی هماتو پائولو ژی هماتو پاتوبیولوژی می‌تواند دانشجو بپذیرد.

 هدف از رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی

اصلی این دوره تربیت نیروی انسانی متخصص خلاق و صاحب‌نظر ای است که دانش و تجربیات لازم را در نام پژوهش و آموزش در زمینه‌های مختلف کلینیکال پاتولوژی را داشته باشد و قادر به تولید دانش فنی استفاده از تکنولوژی‌های جدید تشخیصی و کاربرد آن در جنبه‌های مختلف تشخیص آزمایشگاهی بیماری‌ها باشد.

خرید مدرک دکترا رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی

 ضروریت و اهمیت رشته کلینیکال  پاتولوژی

امکان ادامه تحصیل و ارتقای علمی‌دانش آموختگان دکترای عمومی‌دامپزشکی موجب می‌شود تا در مقاطع آموزش عالی افراد متخصص تری به جامعه عرضه گرداند و از این راه نیازهای توسعه اقتصادی و اجتماعی به نیروی انسانی تامین گردد. لذا ضرورت ایجاد این برنامه آموزشی و پژوهشی در راستای موارد زیر است:

تامین نیروی انسانی کارآمد و متخصص برای انجام فعالیت تخصصی زمینه رشته کلینیکال پاتولوژی و تشخیص آزمایشگاهی بیماری‌ها

تامین نیروی انسانی کارآمد و متخصص برای موسسات آموزشی و پژوهشی و آزمایشگاه‌های تشخیص انواع بیماری‌ها در این زمینه رشته.

 نقش و توانایی دانش آموختگان

دانش آموختگان این رشته با آموزش‌ها و مهارت‌ها و دانش فنی و آشنایی با تکنولوژی جدید. تشخیصی که طی این دوره تخصصی به دست می‌آورند قادر خواهند بود به عنوان متخصص این رشته. در دانشگاه‌ها موسسات آموزشی و پژوهشی و آزمایشگاه‌های تشخیص بیماریها در زمینه این رشته فعالیت داشته باشند.

این دانش‌آموختگان می‌توانند در یکی از مشاغل اجرایی به پژوهشی آموزشی و خدماتی انجام وظیفه نمایند.

توانایی‌های اکتسابی پس از پایان این دوره شامل تشخیص آزمایشگاهی بیماری‌ها تغییرات هماتولوژی بیوشیمی‌و سلول شناسی خون و سایر مایعات و یافته‌های بدن می‌باشد. بافت‌های بدن.

 طول دوره و شکل نظام

دوره رشته دکترا تخصصی کلینیکال پاتولوژی شامل دو مرحله آموزشی و پژوهشی حداقل ۴ سال و حداکثر ۵ سال است.

مرحله آموزشی که حداقل ۲ سال یا چهار ترم بوده و طی این مرحله دانشجو با جدیدترین مباحث نظری علمی‌و کاربردی در زمینه‌های مختلف در تشخیص آزمایشگاهی بیماری‌ها آشنا نوین در امور پژوهشی را فرا می‌گیرد.

جریانی که این مرحله را با موفقیت طی نمایند بعد از قبولی در امتحان جامع بر اساس آیین نامه‌های مربوطه وارد مرحله دوم یا مرحله پژوهشی می‌گردند. و با تدوین پایان نامه و دفاع از آن به عنوان دکتر متخصص کلینیکال پاتولوژی شناخته می‌شوند.

 تعداد و نوع واحدهای درسی

مرحله آموزشی شامل ۴۴ واحد درسی نظری و عملی است که در ۴ ترم متوالی ارائه می‌شود مرحله پژوهشی شامل ۱۶ واحد است که پروژه تحقیقاتی پایان نامه دکترای تخصصی را در بر می‌گیرد  ۶۰ واحد میشود.

دانشجویانی که از رشته‌های مشابه دانشگاه‌های خارج از کشور این رشته تخصصی می‌شوند می‌توانند با گذراندن واحدهای دروس مورد نیاز مرحله آموزشی را بگذرانند. واحدهای دروس مورد نیاز بسته به نیاز دانشجو و از واحدهای مصوب دوره دکترای عمومی‌دامپزشکی انتخاب می‌شود.

دانشجو موظف است دروس الزامی‌خود را به تعداد ۳۸ واحد از لیست دروس الزامی‌و به تعداد ۶ واحد از لیست دروس اختیاری اخذ نماید. واحدهای اختیاری رشته تخصصی کلینیکال پاتولوژی در کل ۱۲ واحد عملی و نظری است که دانشجو حداقل ۶ واحد آن را باید در طی دوره تحصیل بگذراند.

 شرایط پذیرش دانشجو

دارا بودن دانشنامه دکترای عمومی‌حرفه‌ای دامپزشکی از یکی از دانشگاههای داخل یا خارج مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری باشد

سایت فروش مدرک کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی کدام است؟

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، ایران مدرک بزرگترین سایت فروش و خرید مدرک تحصیلی کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی در کشور است. با حدود بیش از ۱۵ سال تجربه کاری در زمینه اخذ مدرک تحصیلی معتبر کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی با خیال راحت می‌توانید مدرک خود را به همراه اصل دانشنامه و ریزنمرات از سایت ایران مدرک خریداری کنید.

 

کانال تلگرام فروش مدرک رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی

سایت ایران مدرک در پیام رسان تلگرام نیز دارای کانال معتبر است که می‌توانید از طریق ادرس https://t.me/madrakeiran  عضو کانال تلگرام خرید مدرک تحصیلی شده و همواره از اخرین تخفیفات آن با خبر شوید.

معرفی رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی.

کتاب کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی.

منابع تخصص کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی.

منابع آزمون کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی.

کلینیکال پاتولوژی چیست.

جزوه کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی.

کتاب پاتولوژی دامپزشکی.

کتاب کلینیکال پاتولوژی دانکن.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ایران مدرک

خرید مدرک کارشناسی ارشد آمار زیستی

خرید مدرک کارشناسی ارشد آمار زیستی آمار زیستی شاخه‌ای از  آمار کاربردی است. تمرکز و تاکید آن بر توسعه و استفاده از روش‌های آماری است.

ایران مدرک

خرید مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی بالینی

خرید مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی بالینی امروزه علوم پزشکی بیشرفت‌های شایان و قابل توجهی دست یافته است. پیشرفت‌های شگفت بدون یاری دوستان از علوم و

ایران مدرک

خرید مدرک کارشناسی پیوسته کاردرمانی

خرید مدرک کارشناسی پیوسته کاردرمانی تعریف انجمن کاردرمانی امریکا در سال ۱۹۸۱ کاردرمانی علم استفاده از فعالیت‌های هدفمند در افراد مبتلا به بیماری‌ها است. این

ایران مدرک

خرید مدرک کارشناسی ناپیوسته حشره شناسی

خرید مدرک کارشناسی ناپیوسته حشره شناسی به منظور تحقق بند ۱۲ اصل چهل و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی‌ایران مبنی بر بهداشت جامعه و با

ایران مدرک

خرید مدرک کارشناسی پیوسته شنوایی شناسی

خرید مدرک کارشناسی پیوسته شنوایی شناسی شنوایی شناس حوزه‌های فعالیت و قوانین اخلاقی آشنا بوده. و به طور منحصر به فرد آموزش دیده. تا شنوایی

Uncategorized

خرید رشته کاردانی بهورزی

خرید رشته کاردانی بهورزی   رشته بهورزی در مقطع کاردانی پذیرش دانشجو تربیت بهورز بومی‌چند پیشنهاد جامعه نگر که در ارتباط نزدیک و مستمر با

آیا مدرک تحصیلی تاثیری در تعیین محل خدمت سربازی دارد؟ |آیا مدرک تحصیلی رئیسی جعلی است |آیا مدرک تحصیلی مهم است |آیا مدرک تحصیلی کسری خدمت دارد |ایا مدرک تحصیلی در سربازی تاثیر دارد |ایا مدرک تحصیلی در حقوق تاثیر دارد |ایا مدرک تحصیلی برای بورس لازم است |ایا مدرک تحصیلی المثنی دارد |از کجا مدرک تحصیلی بخریم |از کجا مدرک تحصیلی بخریم نی نی سایت |برای ثبت شرکت چه مدرک تحصیلی لازم است |برای استعلام مدرک تحصیلی چه باید کرد |چگونه مدرک تحصیلی را استعلام کنیم |چگونه مدرک تحصیلی را آزاد کنیم |چگونه مدرک تحصیلی بخریم |چگونه مدرک تحصیلی جعل کنیم |چگونه مدرک تحصیلی بگیریم |چگونه مدرک تحصیلی خود را ترجمه کنیم |مدرک تحصیلی چقدر در حقوق تاثیر دارد |چند نوع مدرک تحصیلی داریم |چه مدرک تحصیلی برای استخدام وزارت اطلاعات |چگونه مدارک تحصیلی را ترجمه کنیم |چگونه مدرك تحصيلي خود را از بند دانشگاه برهانيم |چگونه استعلام مدرک تحصیلی بگیریم |مدرک تحصیلی چیست

On Key

مطالب تازه مدرک تحصیلی

خرید مدرک کارشناسی پیوسته کاردرمانی

خرید مدرک کارشناسی پیوسته کاردرمانی تعریف انجمن کاردرمانی امریکا در سال ۱۹۸۱ کاردرمانی علم استفاده از فعالیت‌های هدفمند در افراد مبتلا به بیماری‌ها است. این

خروج از نسخه موبایل