چک‌ ضمانت بانکیچک‌ خرید مسکنچک‌ خرید ماشینانواع چک‌ معتبرخرید چک صیادیفروش چک صیادیخرید و فروش چک مدت دارخرید چک مدت دارنرخ خرید چکخرید چک توسط بانکخرید چک سفید امضاخریدار چک در تهرانشماره تلفن خریدار چکخرید و فروش چک معتبر و تضمینیخرید چک معتبر

خرید مدرک دکترا رشته کلینیکال پاتولوژی

خرید مدرک دکترا رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک دکترا رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی

فروش مدرک تحصیلی معتبر رشته رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی از ایران مدرک امکانپذیر است. مدرک رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی قانونی و دارای ریزنمرات است.

کوتاه درباره رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی

دوره تخصصی کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی بالاترین مدرک تحصیلی دانشگاهی در این رشته است. که به اعطای درجه دکترای تخصصی می‌انجامد. و شامل مجموعه هماهنگ از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی است. در این دوره اهمیت ویژه ای برای پژوهش در نظر گرفته شده است.

با توجه به اینکه امروزه چه در پزشکی و چه در دامپزشکی تشخیص آزمایشگاهی بیماری ها عمدتاً برپایه پاراکلینیک به ویژه آزمایشگاه استوار است. پزشک و دامپزشک با معاینه بالینی قادر به تشخیص بیماری و متعاقباً درمان آن نیستند. و برای تشخیص قطعی انواع بیماری ها نیاز به آزمایش های جانبی خون مایعات بافت های مختلف بدن و سلول شناسی یا سیتولوژی دارند.

برگزاری این دوره هواشناسی ساختن دانشجویان با آخرین دستاوردهای علمی این رشته توانایی لازم را در دانش آموختگان این دوره ایجاد خواهد کرد. تا در حل مشکلات تشخیص آزمایشگاهی بیماری‌ها تلاش نموده و از آخرین تکنیک های تشخیص روز دنیا در جهت تشخیص بیماری ها استفاده نمایند.

این رشته در حال حاضر با گرایش کلینیکال پاتولوژی و در صورت امکان در آینده تای پاتوبیولوژی بیوشیمی بالینی هماتولوژی هماتو پائولو ژی هماتو پاتوبیولوژی می تواند دانشجو بپذیرد.

 هدف از رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی

اصلی این دوره تربیت نیروی انسانی متخصص خلاق و صاحب‌نظر ای است که دانش و تجربیات لازم را در نام پژوهش و آموزش در زمینه های مختلف کلینیکال پاتولوژی را داشته باشد و قادر به تولید دانش فنی استفاده از تکنولوژی های جدید تشخیصی و کاربرد آن در جنبه های مختلف تشخیص آزمایشگاهی بیماری ها باشد.

خرید مدرک دکترا رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی

 ضروریت و اهمیت رشته کلینیکال  پاتولوژی

امکان ادامه تحصیل و ارتقای علمی دانش آموختگان دکترای عمومی دامپزشکی موجب می‌شود تا در مقاطع آموزش عالی افراد متخصص تری به جامعه عرضه گرداند و از این راه نیازهای توسعه اقتصادی و اجتماعی به نیروی انسانی تامین گردد. لذا ضرورت ایجاد این برنامه آموزشی و پژوهشی در راستای موارد زیر است:

تامین نیروی انسانی کارآمد و متخصص برای انجام فعالیت تخصصی زمینه رشته کلینیکال پاتولوژی و تشخیص آزمایشگاهی بیماری ها

تامین نیروی انسانی کارآمد و متخصص برای موسسات آموزشی و پژوهشی و آزمایشگاه های تشخیص انواع بیماری ها در این زمینه رشته.

 نقش و توانایی دانش آموختگان

دانش آموختگان این رشته با آموزش‌ها و مهارت‌ها و دانش فنی و آشنایی با تکنولوژی جدید. تشخیصی که طی این دوره تخصصی به دست می‌آورند قادر خواهند بود به عنوان متخصص این رشته. در دانشگاه ها موسسات آموزشی و پژوهشی و آزمایشگاه های تشخیص بیماریها در زمینه این رشته فعالیت داشته باشند.

این دانش‌آموختگان می‌توانند در یکی از مشاغل اجرایی به پژوهشی آموزشی و خدماتی انجام وظیفه نمایند.

توانایی های اکتسابی پس از پایان این دوره شامل تشخیص آزمایشگاهی بیماری ها تغییرات هماتولوژی بیوشیمی و سلول شناسی خون و سایر مایعات و یافته های بدن می باشد. بافت های بدن.

 طول دوره و شکل نظام

دوره رشته دکترا تخصصی کلینیکال پاتولوژی شامل دو مرحله آموزشی و پژوهشی حداقل ۴ سال و حداکثر ۵ سال است.

مرحله آموزشی که حداقل ۲ سال یا چهار ترم بوده و طی این مرحله دانشجو با جدیدترین مباحث نظری علمی و کاربردی در زمینه های مختلف در تشخیص آزمایشگاهی بیماری ها آشنا نوین در امور پژوهشی را فرا می گیرد.

جریانی که این مرحله را با موفقیت طی نمایند بعد از قبولی در امتحان جامع بر اساس آیین نامه های مربوطه وارد مرحله دوم یا مرحله پژوهشی می‌گردند. و با تدوین پایان نامه و دفاع از آن به عنوان دکتر متخصص کلینیکال پاتولوژی شناخته می شوند.

 تعداد و نوع واحدهای درسی

مرحله آموزشی شامل ۴۴ واحد درسی نظری و عملی است که در ۴ ترم متوالی ارائه می‌شود مرحله پژوهشی شامل ۱۶ واحد است که پروژه تحقیقاتی پایان نامه دکترای تخصصی را در بر می گیرد  ۶۰ واحد میشود.

دانشجویانی که از رشته‌های مشابه دانشگاه های خارج از کشور این رشته تخصصی می شوند می توانند با گذراندن واحدهای دروس مورد نیاز مرحله آموزشی را بگذرانند. واحدهای دروس مورد نیاز بسته به نیاز دانشجو و از واحدهای مصوب دوره دکترای عمومی دامپزشکی انتخاب می شود.

دانشجو موظف است دروس الزامی خود را به تعداد ۳۸ واحد از لیست دروس الزامی و به تعداد ۶ واحد از لیست دروس اختیاری اخذ نماید. واحدهای اختیاری رشته تخصصی کلینیکال پاتولوژی در کل ۱۲ واحد عملی و نظری است که دانشجو حداقل ۶ واحد آن را باید در طی دوره تحصیل بگذراند.

 شرایط پذیرش دانشجو

دارا بودن دانشنامه دکترای عمومی حرفه‌ای دامپزشکی از یکی از دانشگاههای داخل یا خارج مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری باشد

سایت فروش مدرک کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی کدام است؟

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، ایران مدرک بزرگترین سایت فروش و خرید مدرک تحصیلی کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی در کشور است. با حدود بیش از ۱۵ سال تجربه کاری در زمینه اخذ مدرک تحصیلی معتبر کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی با خیال راحت می توانید مدرک خود را به همراه اصل دانشنامه و ریزنمرات از سایت ایران مدرک خریداری کنید.

 

کانال تلگرام فروش مدرک رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی

سایت ایران مدرک در پیام رسان تلگرام نیز دارای کانال معتبر است که می توانید از طریق ادرس https://t.me/madrakeiran  عضو کانال تلگرام خرید مدرک تحصیلی شده و همواره از اخرین تخفیفات آن با خبر شوید.

معرفی رشته کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی.

کتاب کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی.

منابع تخصص کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی.

منابع آزمون کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی.

کلینیکال پاتولوژی چیست.

جزوه کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی.

کتاب پاتولوژی دامپزشکی.

کتاب کلینیکال پاتولوژی دانکن.

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.
خروج از نسخه موبایل