لوگو سایت ایران مدرک

خرید مدرک رشته حقوق

خرید مدرک رشته حقوق

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک رشته حقوق

فروش مدرک تحصیلی معتبر رشته رشته حقوق از ایران مدرک امکانپذیر است. مدرک رشته حقوق قانونی و دارای ریزنمرات است.

کوتاه درباره رشته حقوق

بیشتر داوطلبان گروه انسانی به عشق وکیل شدن، سراغ رشته حقوق می‌روند اما فقط تعداد کمی از آنها درباره مراحلی که باید برای رسیدن به درجه وکالت طی کنند، اطلاعات کاملی دارند. گرفتن مدرک لیسانس حقوق به تنهایی کافی نیست و فرد پس از آن باید در آزمون وکالت شرکت کند. برای شرکت در این آزمون حتما نباید فارغ‌التحصیل رشته حقوق باشید، بلکه کسانی که لیسانس فقه و مبانی حقوق اسلامی یا معادل آن را از دروس حوزوی و دانشگاهی با تأیید مرجع صالح کسب کرده باشند، می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

راه‌ های ورود به رشته حقوق

رشته حقوق ۱۳۵ واحد درسی دارد که شامل حقوق اساسی یا سیاسی (پرداختن به ساختار حکومت و روابط دولت یا شهروندان)، حقوق جزای کیفری (بررسی حمایت‌های دولت از حقوق افراد و ارزش‌های جامعه)، حقوق بین‌الملل (مجموعه قوانین پذیرفته شده‌ای که رابطه دولت‌ها با یکدیگر، رابطه دولت‌ها با سازمان‌های بین‌المللی و رابطه سازمان‌های بین‌المللی با یکدیگر را مشخص می‌کند)، حقوق تجارت( تعیین روابط بازرگانان و اعمال تجاری) و حقوق مدنی (تنظیم روابط افراد جامعه با یکدیگر صرف‌نظر از عنوان و موقعیت اجتماعی آنها) است که خود این دروس به علاوه عناوینی همچون حقوق بشر، حقوق محیط زیست، حقوق خانواده، حقوق هوایی، حقوق پزشکی و … گرایش‌های حقوق در مقطع کارشناسی ارشد را تشکیل می‌دهند.

مهارت‌ های لازم برای اخذ مدرک در رشته حقوق

 • تسلط به زبان و ادبیات فارسی
 • جسارت و روحیه قوی
 • قدرت استدلال
 • خلاقیت ذهنی
 • فن بیان خوب
 • تسلط بر علوم جامعه‌شناسی، روانشناسی و علوم فلسفی
 • اعتماد به نفس بالا
 • تسلط بر مفاهیم منطق ریاضی
 • آشنایی با امور ماشغلش
 • آشنایی با امور پزشکی قانونی
 • توانمندی در نویسندگی

وظایف فارغ التحصیلان رشته حقوق

فارغ‌التحصیلان این رشته موظفند کسانی را که مورد خطاب آنها قرار می‌گیرند، در دادگاهی که مأمور رسیدگی به دعوا است به راحتی و با قدرت استدلال خود قانع کرده و به مفاهیم قانونی و حقوقی تسلط داشته باشند.

خرید مدرک رشته حقوق
خرید مدرک رشته حقوق

بازار کار و درآمد رشته حقوق

باید بگوییم به علت توسعه‌ و متقاضیان زیادی که این رشته دارد،  یافتن شغل مناسب برای فارغ‌التحصیلان همواره با سختی‌هایی همراه است، اما افراد می‌توانند با توجه به مهارت‌ها و توانایی‌های خود در شغل‌هایی نظیر وکالت دعاوی دادگستری، مشاور حقوقی در سازمان‌های مختلف همچون بانک‌ها، شهرداری‌ها، وزارتخانه‌ها و سردفتری دفاتر اسناد رسمی فعالیت کنند.

گفتنی است این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دارای ۴ گرایش حقوق خصوصی، حقوق بین‌الملل، حقوق جزا و جرم شناسی و حقوق عمومی است و تا مقطع دکتری امکان ادامه تحصیل وجود دارد.

سایت فروش مدرک حقوق کدام است؟

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، ایران مدرک بزرگترین سایت فروش و خرید مدرک تحصیلی حقوق در کشور است. با حدود بیش از ۱۵ سال تجربه کاری در زمینه اخذ مدرک تحصیلی معتبر حقوق با خیال راحت می توانید مدرک خود را به همراه اصل دانشنامه و ریزنمرات از سایت ایران مدرک خریداری کنید.

 

کانال تلگرام فروش مدرک رشته حقوق

سایت ایران مدرک در پیام رسان تلگرام نیز دارای کانال معتبر است که می توانید از طریق ادرس https://t.me/madrakeiran  عضو کانال تلگرام خرید مدرک تحصیلی شده و همواره از اخرین تخفیفات آن با خبر شوید.

 

آیا خرید مدرک قانونی است

هزینه خرید مدرک لیسانس

خرید مدرک پرستاری

خرید مدرک پیش دانشگاهی

خرید مدرک پزشکی

خرید مدرک لیسانس پیام نور

شماره تلفن خرید مدرک تحصیلی

فروش مدرک داروسازی

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.