چک‌ ضمانت بانکیچک‌ خرید مسکنچک‌ خرید ماشینانواع چک‌ معتبرخرید چک صیادیفروش چک صیادیخرید و فروش چک مدت دارخرید چک مدت دارنرخ خرید چکخرید چک توسط بانکخرید چک سفید امضاخریدار چک در تهرانشماره تلفن خریدار چکخرید و فروش چک معتبر و تضمینیخرید چک معتبر
لوگو سایت ایران مدرک

خرید مدرک رشته روانشناسی (روان شناسی)

خرید مدرک رشته روانشناسی

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک رشته روانشناسی

فروش مدرک تحصیلی معتبر رشته رشته روانشناسی از ایران مدرک امکانپذیر است. مدرک رشته روانشناسی قانونی و دارای ریزنمرات است.

کوتاه درباره رشته روانشناسی

گاهی شاهد آن هستیم که برخی افراد به دلیل عدم آگاهی تمایزی بین رشته روان‌شناسی و روان‌پزشکی قائل نمی‌شوند؛ حال آنکه فقط از طریق رشته تجربی می‌توان به رشته روان‌پزشکی وارد شد؛ یعنی داوطلب رشته تجربی بعد از پذیرفته شدن در رشته پزشکی و گرفتن مدرک پزشک عمومی با شرکت در آزمون دستیاری، می‌تواند در گرایش روان‌پزشکی ادامه تحصیل دهد. روان‌شناسی در گروه انسانی شامل ۳ زیرگروه است که در ادامه به توضیح آنها می‌پردازیم.

روان‌ شناسی بالینی

شاخه‌ای از روان‌شناسی است که به درک، پیش‌بینی و درمان نابه‌هنجاری، ناتوانی و آشفتگی‌های شناختی، هیجانی، زیست‌شناختی، روان‌شناختی، اجتماعی و رفتاری کمک می‌کند و امروزه به آن «علوم بهزیستی» هم می‌گویند؛ چون این حوزه از روان‌شناسی به انسان یاد می‌دهد که چگونه فرض‌های نادرست و ناکارآمد را در ذهن خود تصحیح کرده و در نهایت زندگی خوب و مناسبی داشته باشد.

آموزش کودکان استثنایی

تقریبا ۶ درصد از کودکانی که به دنیا می‌آیند، به نوعی جزء کودکان استثنایی هستند که ۳ درصد آنها دچار اختلالات و نارسایی‌های ذهنی (کودکان عقب‌مانده ذهنی) و ۳ درصد دیگر آنها از لحاظ هوشی سرآمد (کودکان تیزهوش) هستند، البته ضریب هوشی (IQ) تنها ملاک استثنایی بودن نیست، بلکه کودکانی که از لحاظ جسمی و ذهنی دچار نارسایی‌های جسمی مانند کم‌بینایی و نابینایی، کم‌شنوایی و ناشنوایی و بیش‌فعالی یا نارسایی توجه یا خواندن‌پریش هستند نیز جزو کودکان استثنایی به شمار می‌روند.

خرید مدرک رشته روانشناسی
خرید مدرک رشته روانشناسی

روان ‌شناسی عمومی

در روان‌شناسی عمومی جنبه نظری علم روان‌شناسی و مفاهیم بنیادی مثل یادگیری، حافظه، انگیزش، هیجان، احساس و ادراک مورد بررسی و مطالعه پژوهش قرار می‌گیرد. روان‌شناسی عمومی تنها به کلیات علم روان‌شناسی پرداخته و به طور ویژه به بخشی از جامعه مانند بزهکاران و کودکان استثنایی توجه نمی‌کند.

 

مهارت‌های لازم

از آنجا که تشخیص اختلالات روانی کاری سخت و علمی است، داوطلبان رشته روانشناسی باید دارای اعتماد به نفس، روحیه تحقیق، جست‌وجوگری و قدرت تجزیه و تحلیل بالایی بوده و از قدرت بیان قوی و سلامت کامل بهره‌مند باشند.

 

وظایف
  • روان ‌شناس آموزشی؛ کمک به کودکان، نوجوانان و جوانان برای غلبه کردن بر مشکلات آموزشی و روانی خود و در نتیجه پیشرفت کردن در این زمینه‌ها
  • روان ‌شناس شغلی (روان‌ شناس سازمانی)؛ کمک به شرکت‌ها و سازمان‌ها در بهبود عملکرد و افزایش رضایت شغلی کارکنان
  • روان‌ شناس سلامت؛ ترویج رفتار و نگرش سالم و کمک به بیماران و خانواده‌های آنها برای غلبه بر بیماری‌ها
  • روان‌ شناس مشاوره‌ای؛ کمک به افراد در حل مشکلات‌شان و تصمیم‌گیری‌ها به خصوص در زمان‌های پراسترس زندگی‌شان
  • روان‌ شناس جرم‌ شناسی؛ استفاده از تئوری‌های روان‌شناسی در شناسایی جرایم، بازسازی و بهبود مجرمین
  • روان‌ شناس بالینی؛ کمک به مراجعانی که در شرایطی سخت مانند نگرانی، اضطراب، افسردگی و بیماری‌های روانی قرار دارند.
  • روان‌ شناس ورزشی؛ کار با افراد، تیم‌ها و سازمان‌ها برای بهبود انگیزه و عملکرد در زمینه مربی‌گری، آموزش و رقابت و همچنین ترویج مشارکت ورزشی به صورت عمومی

بازار کار

فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند به عنوان کارشناسی در مراکز دولتی مانند بهزیستی، شهرداری، نیروی انتظامی، سازمان زندان‌ها و کانون اصلاح و تربیت به فعالیت بپردازند، با کلینیک‌های درمان اعتیاد همکاری کرده یا با اخذ مجوز از سازمان بهزیستی اقدام به تأسیس مهدکودک و مراکز سلامت روان محلی کنند. همچنین کسانی که می‌خواهند بعد از اتمام دروس، مراکز مشاوره عمومی تأسیس کنند، باید مدرک کارشناسی ارشد مشاوره یا روان‌شناسی داشته باشند.

سایت فروش مدرک روانشناسی کدام است؟

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، ایران مدرک بزرگترین سایت فروش و خرید مدرک تحصیلی روانشناسی در کشور است. با حدود بیش از ۱۵ سال تجربه کاری در زمینه اخذ مدرک تحصیلی معتبر روانشناسی با خیال راحت می توانید مدرک خود را به همراه اصل دانشنامه و ریزنمرات از سایت ایران مدرک خریداری کنید.

 

کانال تلگرام فروش مدرک رشته روانشناسی

سایت ایران مدرک در پیام رسان تلگرام نیز دارای کانال معتبر است که می توانید از طریق ادرس https://t.me/madrakeiran  عضو کانال تلگرام خرید مدرک تحصیلی شده و همواره از اخرین تخفیفات آن با خبر شوید.

خرید مدرک پیش دانشگاهی

خرید مدرک پزشکی با استعلام

شماره تلفن خرید مدرک تحصیلی

خرید مدرک لیسانس دانشگاه علمی کاربردی

هزینه خرید مدرک لیسانس

فروش مدرک داروسازی

خرید مدرک دیپلم با استعلام

مدرک جویان

 

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.