چک‌ ضمانت بانکیچک‌ خرید مسکنچک‌ خرید ماشینانواع چک‌ معتبرخرید چک صیادیفروش چک صیادیخرید و فروش چک مدت دارخرید چک مدت دارنرخ خرید چکخرید چک توسط بانکخرید چک سفید امضاخریدار چک در تهرانشماره تلفن خریدار چکخرید و فروش چک معتبر و تضمینیخرید چک معتبر
لوگو سایت ایران مدرک

خرید مدرک رشته علوم آزمایشگاهی قانونی و با استعلام

خرید مدرک رشته علوم آزمایشگاهی قانونی و با استعلام

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک رشته علوم آزمایشگاهی

فروش و خرید مدرک رشته علوم آزمایشگاهی معتبر، قانونی و با استعلام دائمی. مدرک کاردانی پزشکی، کارشناسی پزشکی، ارشد پزشکی، دکتری پزشکی را از سایت ایران مدرک اخذ نمایید.

درباره رشته علوم آزمایشگاهی

 

علوم آزمایشگاهی بالینی یکی از شاخه‌های علوم پزشکی است. و بیشتر با آنالیز آزمایشگاهی خون، مایعات و بافت‌های بدن انسان با هدف. تشخیص بیماری، پیگیری درمان و حفظ سلامت افراد جامعه سر و کار دارد.

خرید مدرک رشته علوم آزمایشگاهی قانونی و با استعلام
خرید مدرک رشته علوم آزمایشگاهی قانونی و با استعلام

در ایران رشته علوم آزمایشگاهی بالینی در مقطع کارشناسی پیوسته ۱۳۰ واحد دارد که ۱۶ واحد آن کارآموزی در مراکز درمانی است.

دوره کاردانی دارای ۷۲ واحد است.همچنین در دوره کارشناسی ناپیوسته ۶۶واحد درسی ارائه می‌شود. و همچنین واحدهایی نظیر خون‌شناسی ؛ بیوشیمی پزشکی ؛ ایمنی‌شناسی ؛ باکتری‌شناسی پزشکی و میکروب پزشکی و ویروس‌شناسی پزشکی و انگل‌شناسی پزشکی و قارچ‌شناسی پزشکی را حتی از فارغ التحصیلان پزشکی عمومی با کیفیت و تعداد واحد بیشتری فرا می‌گیرند.

با وجود اینکه چندین سال از توقف رشته علوم آزمایشگاهی بالینی در مقاطع بالاتر از کارشناسی می‌گذرد اما وجود گرایش‌های فراوان تا حدی این کمبود را جبران کرده‌اند. از رشته‌های موجود می‌توان به بیوشیمی بالینی، خون‌شناسی، ایمنی‌شناسی، میکروب‌شناسی، قارچ‌شناسی، باکتری‌شناسی، ژنتیک انسانی، انگل‌شناسی، سم‌شناسی و ویروس‌شناسی اشاره کرد.

ویکی

سایت فروش مدرک رشته علوم آزمایشگاهی کدام است؟

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، ایران مدرک بزرگترین سایت فروش  مدرک تحصیلی رشته علوم آزمایشگاهی در کشور است. با حدود بیش از ۱۵ سال تجربه کاری در زمینه اخذ مدرک تحصیلی معتبر رشته علوم آزمایشگاهی با خیال راحت می توانید مدرک خود را به همراه اصل دانشنامه و ریزنمرات از سایت ایران مدرک خریداری کنید.

کانال تلگرام فروش مدرک رشته علوم آزمایشگاهی

سایت ایران مدرک در پیام رسان تلگرام نیز دارای کانال معتبر است که می توانید از طریق ادرس https://t.me/madrakeiran  عضو کانال تلگرام خرید مدرک تحصیلی شده و همواره از اخرین تخفیفات آن با خبر شوید.

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.