لوگو سایت ایران مدرک

خرید مدرک رشته پزشکی قلب با استعلام و معتبر

خرید مدرک رشته پزشکی قلب

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک رشته پزشکی قلب

فروش و خرید مدرک رشته پزشکی قلب معتبر، قانونی و با استعلام دائمی. مدرک کاردانی پزشکی، کارشناسی پزشکی، ارشد پزشکی، دکتری پزشکی را از سایت ایران مدرک اخذ نمایید.

درباره رشته پزشکی قلب

 

پزشکی قلب یا کاردیولوژی یک تخصص در پزشکی است که با اختلالات قلب سر و کار دارد. این رشته شامل تشخیص پزشکی و درمان اختلالات مادرزادی قلب، بیماریهای عروق کرونر، نارسایی قلب، بیماریهای دریچه ای قلب و الکتروفیزیولوژی است. پزشکان متخصص قلب کاردیولوژیست یا متخصص قلب خوانده می‌شوند. پزشکانی که در زمینه جراحی قلب تخصص دارند جراح قلب خوانده می‌شوند.

خرید مدرک رشته پزشکی قلب
خرید مدرک رشته پزشکی قلب

در ایران این تخصص دارای چندین فلوشیپ است شامل:

  • فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی (ترمیم قلب و عروق از طریق کاتتر
  • فلوشیپ بیماریهای مادرزادی قلب در بالغین
  • فلوشیپ نارسایی قلب
  • فلوشیپ پیس‌میکر و الکتروفیزیولوژی
  • فلوشیپ اکوکاردیوگرافی
  • فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی کودکان و نوزادان

فلوشیپ رادیولوژی مداخله ای شامل مطالعه تصاویر با استفاده از کاتتریسم عروق ارگانهای مختلف بدن مانند تفسیر آنژیوگرافی عروق قلب، کلیه، مغز، گوارش است. این فلوشیپ در رشته‌های رادیولوژی، قلب و عروق، جراحی عروق، کلیه، نورولوژی، جراحی مغز و اعصاب و فوق تخصص‌های گوارش و جراحی عمومی نیز برگزار می‌گردد که به اسامی کاردیواینترونشن، نورواینترونشن، گاسترواینترونشن و نفرواینترونشن خوانده می‌شود.ویکی

سایت فروش مدرک رشته پزشکی قلب کدام است؟

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، ایران مدرک بزرگترین سایت فروش  تحصیلی رشته پزشکی قلب در کشور است. با حدود بیش از ۱۵ سال تجربه کاری در زمینه اخذ مدرک تحصیلی معتبر رشته پزشکی قلب با خیال راحت می توانید مدرک خود را به همراه اصل دانشنامه و ریزنمرات از سایت ایران مدرک خریداری کنید.

کانال تلگرام فروش مدرک رشته پزشکی قلب

سایت ایران مدرک در پیام رسان تلگرام نیز دارای کانال معتبر است که می توانید از طریق ادرس https://t.me/madrakeiran  عضو کانال تلگرام خرید مدرک تحصیلی شده و همواره از اخرین تخفیفات آن با خبر شوید.

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.