لوگو سایت ایران مدرک

خرید مدرک رشته گازرسانی معتبر و قانونی

خرید مدرک رشته گازرسانی

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک رشته گازرسانی

فروش مدرک تحصیلی معتبر رشته رشته گازرسانی از ایران مدرک امکانپذیر است. مدرک رشته گازرسانی قانونی و دارای ریزنمرات است.

کوتاه درباره رشته گازرسانی

صنعت گاز به عنوان یکی از صنایع تامین کننده اصلی ارز مورد نیاز کشور و مواد اولیه اصلی برای تغذیه سایر تاسیسات صنعتی و تولیدی نقش اساسی و مهمی در توسعه و خودکفایی کشور دارد. در این صنعت مهم به لحاظ قدمت و ارتباط با کشورهای مختلف و واحدهای عملیاتی و تأسیسات جانبی آن از نوع سیستم ها و ماشین آلات صنعتی زیادی برخوردار است که برای بهره‌برداری آن نیروی انسانی کارآزموده و مجرب همواره مورد نیاز بوده و می باشد.

  تعریف و هدف از رشته گازرسانی

دوره کاردانی ناپیوسته گازرسانی با هدف تربیت تکنسین برای نصب تعمیرات بهره برداری و نگهداری از  تاسیسات گازرسانی شهری و ساختمان ها تهیه شده است.

 ضرورت و اهمیت رشته گازرسانی

حجم بالای سرمایه گذاری در بخش صنعت گاز رسانی و به کارگیری نیروی انسانی و تاسیسات گرانقیمت در این بخش بر ضرورت استفاده بهینه از در از سرمایه گذاری مذکور بیش از  پیش تاکید دارد. با توجه به این که ۶۰ درصد فعالیت های شرکت های گاز استانی و شهری زمینه های فنی و تخصصی است این تعداد فعالیت های تخصصی ۶۰ درصد در سده تکنسین ای می باشد به منظور افزایش سطح دانش فنی و مهارتی و بینش پرسنل دست‌اندرکار به ویژه پرسنل دارای مدرک دیپلم ایجاد و گسترش آموزش های مهارتی در زمینه گازرسانی برای مصارف خانگی تجاری صنعتی و نیروگاه ها ضروری است. آموزش های مذکور باعث افزایش بهره‌وری و راندمان عملکردی سیستم شده و هزینه های شرکت ها را دارد قابل توجهی کاهش می‌دهد.

  نقش و توانایی

 • قابلیت شناخت اجزاء شبکه و ایستگاه
 • توانایی نصب و نظارت تست و بازرسی
 • توانایی بهره برداری تعمیرات و نگهداری شبکه و ایستگاه
 • توانایی بیش بینی و پیشگیری خطرات و حوادث در شبکه و ایستگاه
 مشاغل قابل احراز رشته گازرسانی
 • تکنسین اجرای خطوط اصلی شبکه انشعاب آباد ایستگاه تقلیل فشار و حفاظت کاتدیک
 • تکنسین بهره برداری خطوط اصلی شبکه و انشعابات ایستگاه تقلیل فشار و حفاظت کاتدیک
 • تکنسین تعمیرات خطوط اصلی شبکه انشعابات ایستگاه تقلیل فشار و حفاظت کاتدیک

 ضوابط و شرایط پذیرش دانشجو

 • دیپلم کامل متوسطه

  خرید مدرک رشته گازرسانی
  خرید مدرک رشته گازرسانی
 • دارا بودن شرایط عمومی تحصیل در نظام آموزش عالی
 • داشتن گواهی سلامت عمومی

 طول دوره و شکل نظام

مطابق با نظام آموزش‌های علمی کاربردی طول دوره کاردانی ناپیوسته دو تا سه سال است عملی و نظری آن به صورت واحد ارائه می گردد. به طوری که هر واحد نظری معادل ۱۶ ساعت درسی و هر واحد آزمایشگاهی معادل ۳۲ ساعت درسی هر واحد کارگاهی معادل ۴۸ ساعت و هر واحد کارآموزی معادل ۱۲۰ ساعت در طول نیم سال تحصیلی می باشد.

آزمایشگاه ها و کارگاه های یک واحد را می توان به ترتیب ۴۸ و ۶۴ ساعت در نظر گرفت. طول هر ترم ۱۶ هفته معادل یک نیمسال تحصیلی میباشد.

سایت فروش مدرک گازرسانی کدام است؟

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، ایران مدرک بزرگترین سایت فروش و خرید مدرک تحصیلی گازرسانی در کشور است. با حدود بیش از ۱۵ سال تجربه کاری در زمینه اخذ مدرک تحصیلی معتبر گازرسانی با خیال راحت می توانید مدرک خود را به همراه اصل دانشنامه و ریزنمرات از سایت ایران مدرک خریداری کنید.

 

کانال تلگرام فروش مدرک رشته گازرسانی

سایت ایران مدرک در پیام رسان تلگرام نیز دارای کانال معتبر است که می توانید از طریق ادرس https://t.me/madrakeiran  عضو کانال تلگرام خرید مدرک تحصیلی شده و همواره از اخرین تخفیفات آن با خبر شوید.

خرید مدرک لیسانس

خرید مدرک لیسانس پیام نور

خرید مدرک لیسانس حسابداری

گرفتن مدرک لیسانس در کمترین زمان

گرفتن مدرک لیسانس غیر حضوری

هزینه خرید مدرک لیسانس

خرید مدرک پیش دانشگاهی

مدرک دکتری

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.