چک‌ ضمانت بانکیچک‌ خرید مسکنچک‌ خرید ماشینانواع چک‌ معتبرخرید چک صیادیفروش چک صیادیخرید و فروش چک مدت دارخرید چک مدت دارنرخ خرید چکخرید چک توسط بانکخرید چک سفید امضاخریدار چک در تهرانشماره تلفن خریدار چکخرید و فروش چک معتبر و تضمینیخرید چک معتبر
لوگو سایت ایران مدرک

خرید مدرک شنوایی شناسی 1401

خرید مدرک شنوایی شناسی

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک شنوایی شناسی 1401

شنوایی شناس حوزه های فعالیت و قوانین اخلاقی آشنا بوده. و به طور منحصر به فرد آموزش دیده. تا شنوایی را ارزیابی کرده و اختلالات ارتباطی ناشی از آسیب شنوایی را بهبود ببخشد.خرید مدرک شنوایی شناسی

به منظور دستیابی به این هدف شنوایی شناس در ایده های برنامه های حفاظت پیشگیری از کم شنوایی غربالگری شنوایی و تعادل .در همه رده‌های سنی آموزش جامع در خصوص پیشگیری از مشکلات  را می آموزد در این زمینه ها فعالیت می کند.

 

 درباره رشته شنوایی شناسی

شنوایی شناس شاخه‌ای از علوم توانبخشی است. و حیطه ای گسترده‌ای از دانش  بالینی و تکنولوژی است. که به مطالعه سیستم شنوایی و تعادل می‌پردازد. و پیشگیری ارزیابی مدیریت مشاوره شنوایی شناسی و درمان .توانبخشی آسیب های شنوایی و اختلالات تعادلی و عوارض ناشی از آن مبادرت می نماید.

این امر در خصوص نوزادان کودکان بزرگسالان و سالمندان صورت می گیرد. و از اینرو گستردگی این رشته رویکرد کامل اختصاصی را الزامی ساخته است.

 

 شرایط و نحوه پذیرش در دوره کارشناسی پیوسته شنوایی شناسی

پذیرش دانشجو و از طریق کنکور سراسری و به صورت متمرکز خواهد بود.

 تاریخچه شنوایی‌شناسی در جهان و ایران

مقطع کارشناسی شنوایی شناسی در ابتدا به صورت شنوایی گفتار بود. که در طول جنگ جهانی دوم به اسب ضروری است .و نیاز جامعه در ایالات متحده تاسیس شد. و پس از چند سال مقطع کارشناسی ارشد آن اضافه گردید. واحد سرعت در بسیاری از کشورها از جمله کانادا استرالیا و انگلستان و هند گسترش یافت.

در ایران شنوایی شناسی به طور تجربی در دهه ۴۰ در بیمارستان امیر اعلم وابسته. به  دانشکده پزشکی دانشگاه تهران و از سال ۱۳۵۲ آکادمیک در دانشگاه ملی شهید بهشتی. به صورت دوره ۹ ماه در دانشکده پزشکی آغاز شد.

فاصله در همان دانشگاه تبدیل به دوره کاردانی گردید. و پس از دو دوره دانشجویان در سطح کارشناسی فارغ التحصیل شدند.

این رشته در سال ۱۳۵۵ در مدرسه عالی توانبخشی و رفاه اجتماعی. به طور مستقل زیر نظر وزارت فرهنگ و آموزش عالی آن موقع تاسیس شد.

از همان سال با پذیرش اولین دوره دانشجو در مقطع کارشناسی به کار خود ادامه داد. پس از انقلاب فرهنگی و فارغ التحصیلی چهار دوره کارشناسی از سال ۱۳۶۱ مقطع تحصیلی رشته شنوایی شناسی کارشناسی ناپیوسته شد.

مقطع  دکترای تخصصی phd هواشناسی در سال ۱۳۸۷ تأسیس شد. و برای اولین بار در سطح دانشگاه علوم پزشکی ایران تهران و علوم بهزیستی راه اندازی شد.

 جایگاه شغلی دانش‌آموختگان کارشناسی  شنوایی شناسی

دانش آموختگان این دوره می‌توان در جایگاه های زیر انجام وظیفه نمایند:

 1. دفتر ارزیابی شنوایی.
 2. فعالیت در تیم درمانی متخصصین گوش گلو و بینی.
 3. مراکز پزشکی و بیمارستانها.
 4. مراکز بهزیستی و سازمان تامین اجتماعی.
 5. مدارس عادی و استثنایی.
 6. مراکز جامع توانبخشی.
 7. مراکز خانواده و کودک کم شنوا.
 8. دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی.
 9. مراکز تحقیقاتی.
 10. مراکز نظارتی.
 11. مراکز کاشت پروتز های شنوایی.
 12. صدا و سیما و روزنامه ها و مجلات.
 13. و…
 جایگاه شغلی دانش‌آموختگان کارشناسی  شنوایی شناسی
جایگاه شغلی دانش‌آموختگان کارشناسی  شنوایی شناسی

 نقش دانش آموختگان در جامعه

نقش های مختلف کارشناس شنوایی شناسی عبارتند از:

 1. پیشگیری و مراقبتی
 2. تشخیصی
 3. درمان توانبخشی
 4. مشاوره ای
 5. آموزشی
 6. مدیریتی

 

از کجا مدرک شنوایی سنجی بگیریم؟!

جهت اخذ مدرک کارشناسی در رشته شنوایی سنجی بصورت غیرحضوری و بدون هیچ آزمونی کافیست با مشاوران زبده و حرفه ای تحصیلی ایران مدرک گفتگو نمایید. جهت خرید مدرک شنوایی شناسی و دریافت مشاوره و راهنمایی شما هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنید. و مشاوره صد در صد بصورت رایگان ارائه می شود.

سایت ایران مدرک بزرگترین مرکز ارائه دهنده مدرک تحصیلی قانونی و قابل استعلام است. چنانچه نیاز به مدرک کارشناسی شنوایی سنجی دارید بدون هیچ نگرانی ما می توانیم این مدرک مهم را برای شما اخذ نماییم. خرید مدرک شنوایی شناسی کاملا قانونی صادر شده و دارای اصل دانشنامه، ریزنمرات و استعلام دائمی نیز است.

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.