چک‌ ضمانت بانکیچک‌ خرید مسکنچک‌ خرید ماشینانواع چک‌ معتبرخرید چک صیادیفروش چک صیادیخرید و فروش چک مدت دارخرید چک مدت دارنرخ خرید چکخرید چک توسط بانکخرید چک سفید امضاخریدار چک در تهرانشماره تلفن خریدار چکخرید و فروش چک معتبر و تضمینیخرید چک معتبر
لوگو سایت ایران مدرک

خرید مدرک لیسانس حشره شناسی 1401

خرید مدرک لیسانس حشره شناسی 1401

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک لیسانس حشره شناسی 1401

خرید مدرک لیسانس حشره شناسی از سایت فروش مدرک قانونی ایران مدرک قابل انجام است. به آسانی و کاملا غیرحضوری می توانید اقدام به خرید مدرک لیسانس حشره شناسی نمایید. خرید مدرک لیسانس حشره شناسی کاملا قانونی و به همراه استعلام رسمی و ایجاد پرونده های ثبتی در دانشگاه قایل انجام است.

درباره رشته حشره شناسی

هدف از دوره کارشناسی ناپیوسته حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین و تربیت افرادی است. بیماریهای منتقله و ناراحتی‌های ناشی از حشرات و دیگر بندپایان را شناسایی کرده. و راه حل های مناسبی برای رفع مشکلات ارائه و درعین اجرا آن نظارت نماید. به منظور تحقق بند ۱۲ اصل چهل و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر بهداشت جامعه و با توجه به اینکه انتقال تعداد قابل توجهی از بیماران شناخته شده. بومی ایران به وسیله حشرات و سایر بندپایان صورت می گیرد. و متاسفانه با همه اقداماتی که در نیم قرن اخیر برای از بین بردن باید کاهش ذخایر  انگلی صورت گرفته نتوانسته است. به ریشه کنی هیچ یک از بیماری ها به جز بیماری پیوک بیانجامد لذا نیاز به تربیت افرادی است. که بتوانند در این زمینه فعالیت نمایند و دوره کارشناسی ناپیوسته حشره شناسی مبارزه با ناقلین به منظور تامین نیروی انسانی برنامه ریزی شده است.

 ضرورت و اهمیت رشته حشره شناسی

با توجه به این مسئله که بیماریهای  منتقله به وسیله حشرات وسایر بندپایان در ایران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده به امراضی چون مالاریا هنوز مسئله درجه یک بهداشتی مملکت به حساب می آید. تربیت افرادی که بتوانند به طور موثر در شناسایی و حل مسائل شکلات حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین همکاری نماید ضروری باشد.

 طول دوره رشته حشره شناسی

طول متوسط دوره کارشناسی ناپیوسته شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین دوسال و نظام آموزشی آن مطابق آیین نامه آموزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مصوب شورای عالی برنامه ریزی است. و همچنین دانشجویان به گذراندن ۱۲ واحد کارآموزی در عرصه  پایان دوره خواهد بود.

چطوری مدرک معتبر لیسانس رشته حشره شناسی بگیریم؟

 تعداد واحدهای درسی رشته کارشناسی ناپیوسته حشره شناسی

تعداد واحدهای درسی این دوره ۷۰ واحد به شرح زیر میباشد:

دروس عمومی9 واحد
دروس پایه و اصلی23 واحد
دروس اختصاصی26 واحد
کارآموزی در عرصه12 واحد

 

 

 توانایی های فارغ التحصیلان این دوره

  • قادر به جمع آوری تشخیص و تعیین نقش پزشکی حشرات و دیگر بندپایان موجود در منطقه می‌باشند.
  • توانایی کافی در ارائه آموزش‌های لازم جهت پیشگیری و مبارزه با حشرات و دیگر بندپایان پزشکی را داشته و می‌تواند. در ارتباط با سازمانها و ساماندهی شبکه مبارزه با ناقلین نقش موثری را داشته باشند.
  • توانایی کافی در انتخاب و کاربرد روشهای مناسب مبارزه با حشرات و بندپایان.
  • قادر به سرپرستی برنامه ها بوده و کار افراد تحت مدیریت خود را ارزشیابی و های نقائص آنها را برطرف می نماید.

چطور مدرک لیسانس حشره شناسی بگیریم؟

برای اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی حشره شناسی مراحل ذیل را انجام دهید:

  1. گفتگو با یکی از کارشناسان ایران مدرک از طریق whatsapp و یا تماس تلفنی
  2. انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر
  3. تکمیل فرم های مربوطه ثبتنام
  4. پرداخت مبلغ
  5. دریافت مدرک تحصیلی

فروش مدرک کارشناسی رشته حشره شناسی از بزرگترین موسسه مدرک فروشی قابل انجام است. ما می توانیم تمامی مدارک از دیپلم الی دکترا را در زمان یک ماهه برای شما اخذ نماییم. تمامی مراحل صدور مدرک تحصیلی قانونی طی شده و شما به مانند یک دانشجو فارغ التحصیل می شوید. مدرک صادر شده هیچ تمایزی با سایر مدارک دانشگاهی ندارد، اصل دانشنامه به همراه ریزنمرات برای شما از طریق پست دانشگاهی راسال می شود. قابلیت استعلام دائمی را دارد و می توانید حتی برای خارج از کشور نیز از آن استفاده نمایید. دیگر نیازی نیست برای چالش های مدرکی خود نگران باشید، همین حالا با ما در تماس شوید.

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.