چک‌ ضمانت بانکیچک‌ خرید مسکنچک‌ خرید ماشینانواع چک‌ معتبرخرید چک صیادیفروش چک صیادیخرید و فروش چک مدت دارخرید چک مدت دارنرخ خرید چکخرید چک توسط بانکخرید چک سفید امضاخریدار چک در تهرانشماره تلفن خریدار چکخرید و فروش چک معتبر و تضمینیخرید چک معتبر
لوگو سایت ایران مدرک

خرید مدرک مهندسی پزشکی بالینی 1401

خرید مدرک مهندسی پزشکی بالینی 1401

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک مهندسی پزشکی بالینی 1401؛ امروزه علوم پزشکی بیشرفت های شایان و قابل توجهی دست یافته است. پیشرفت های شگفت بدون یاری دوستان از علوم و ابزار مهندسی مقدور نمی گشت. و در نتیجه رشته مهندسی پزشکی با گرایش‌های مختلف متولد شد. مهندسی پزشکی بالینی شاخه نسبتاً جدید است که با همکاری نزدیک بین دو زمینه از علوم یعنی پزشکی و مهندسی را فراهم می آورد. هدف  این دوره تربیت مهندس این است که بتوانند نقش خود را در طراحی و استفاده بهینه از ابزار لازم در محیط های بالینی و بیمارستانی در تامین بهداشت عمومی ایفا نمایند.

 درباره رشته مهندسی بالینی

شورای برنامه ریزی در سیصد و بیست و نهمین جلسه  مورخ 27/8/1357طرح دوره کارشناسی مهندسی بالینی که توسط گروه پزشکی و گروه مهندسی  تهیه شده و به تایید رسیده است. برنامه آموزشی دوره کارشناسی مهندسی بالینی از تاریخ تصویب برای کلیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور مشخصات زیر را دارند که لازم الاجرا می باشند.

 1. دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که زیر نظر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی وزارت فرهنگ و آموزش عالی اداره می شوند.
 2. موسساتی که با اجازه رسمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی وزارت فرهنگ و آموزش عالی و بر اساس قوانین نشاند و بنابر این تابع مصوبات شورای عالی برنامه‌ریزی باشند.
 3. موسسات آموزش عالی دیگر که مطابق قوانین خاص تشکیل شان را باید تابع ضوابط جمهوری اسلامی باشند.
 4. از تاریخ 27/8/1357آموزشی و برنامه های مشابه موسسات آموزشی در زمینه کارشناسی مهندسی پزشکی بالینی در همه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مذکور در ماده ۱ دانشگاه ها موسسات عالی یادشده متعلق به ضوابط و مقررات مانند در این دوره برنامه جدیدی را اجرا نمایند.
 5. کلی برنامه درسی و سرفصل دروس کارشناسی مهندسی جهت اجرا به وزارت بهداشت درمان و آموزش  پزشکی و آموزش عالی ابلاغ می شود.
خرید مدرک مهندسی پزشکی بالینی 1401
فروش مدرک مهندسی پزشکی بالینی 1401

 ضرورت و اهمیت رشته مهندسی پزشکی بالینی

با توجه به گسترش روز افزون سیستمهای مهندسی در  حیطه بهداشتی و پزشکی و وجود نیروی انسانی متخصص و متحرکها شناسایی و تجهیزات پزشکی باشد امری ضروری است.

 طول دوره کارشناسی مهندسی  پزشکی بالینی

حداقل و حداکثر مجاز طول دوره کارشناسی مهندسی پزشکی بالینی مطابق آیین نامه های دوره کارشناسی شورای عالی برنامه‌ریزی است. این دوره شامل دو مرحله آموزشی و کارورزی می باشد که مدت دوره آموزشی  هشت نیم سال است.

 واحد های درسی دوره کارشناسی مهندسی پزشکی بالینی

تعداد کل واحد های درسی در طول دوره ۱۴۷ می باشدکه شامل:

دروس عمومی20 واحد
دروس پایه35 واحد
دروس اصلی41 واحد
دروس تخصصی6 واحد
دروس اختیاری8 واحد

 

 داشتن دیپلم توسط و قبولی در گروه آزمایشی ریاضی و فنی آزمون ورودی لازم است.

 نقش و توانایی فارغ التحصیلان این دوره

 1. نصب و راه اندازی دستگاه ها و وسایل پزشکی و تجهیزات فنی بیمارستانها.
 2. تعمیر و نگهداری تجهیزات بیمارستانی.
 3. در سفارش و خرید دستگاه های پزشکی.
 4. کمک به کادر پزشکی در بکارگیری بهینه از دستگاه های پزشکی.
 5. مسئولیت فنی و مهندسی بیمارستان
 6. همکاری در پروژه های تحقیقاتی پزشکی
 7. کمک به طراحی برخی از دستگاه های پزشکی

خرید مدرک مهندسی پزشکی بالینی 1401 بصورت غیرحضوری امکانپذیر است؟

جهت اخذ مدرک کارشناسی در رشته مهندسی پزشکی بالینی بصورت غیرحضوری و بدون هیچ آزمونی کافیست با مشاوران زبده و حرفه ای تحصیلی ایران مدرک گفتگو نمایید. جهت دریافت مشاوره و راهنمایی شما هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنید و مشاوره صد در صد بصورت رایگان ارائه می شود. سایت ایران مدرک بزرگترین مرکز ارائه دهنده مدرک تحصیلی قانونی و قابل استعلام است. چنانچه نیاز به مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی بالینی دارید بدون هیچ نگرانی ما می توانیم این مدرک مهم را برای شما اخذ نماییم. مدرک کاملا قانونی صادر شده و دارای اصل دانشنامه، ریزنمرات و استعلام دائمی نیز است.

سوالات متداول

خرید مدرک مهندسی پزشکی بالینی 1401 بصورت غیرحضوری امکانپذیر است؟

جهت اخذ مدرک کارشناسی در رشته مهندسی پزشکی بالینی بصورت غیرحضوری و بدون هیچ آزمونی کافیست با مشاوران زبده و حرفه ای تحصیلی ایران مدرک گفتگو نمایید. جهت دریافت مشاوره و راهنمایی شما هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنید و مشاوره صد در صد بصورت رایگان ارائه می شود.

 واحد های درسی دوره کارشناسی مهندسی پزشکی بالینی چه تعداد است؟

تعداد کل واحد های درسی در طول دوره ۱۴۷ می باشد.

مهندسی پزشکی بالینی چیست؟

مهندسی پزشکی بالینی شاخه نسبتاً جدید است که با همکاری نزدیک بین دو زمینه از علوم یعنی پزشکی و مهندسی را فراهم می آورد. هدف  این دوره تربیت مهندس این است که بتوانند نقش خود را در طراحی و استفاده بهینه از ابزار لازم در محیط های بالینی و بیمارستانی در تامین بهداشت عمومی ایفا نمایند.

 

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.