لوگو سایت ایران مدرک

خرید مدرک کاردانی بهداشت دهان

خرید مدرک کاردانی بهداشت دهان

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک کاردانی بهداشت دهان

فروش مدرک تحصیلی معتبر رشته کاردانی بهداشت دهان از ایران مدرک امکانپذیر است. مدرک کاردانی بهداشت دهان قانونی و دارای ریزنمرات است.

کوتاه درباره رشته بهداشت دهان

به منظور ارتقاء سطح سلامت دهان و دندان رشته کاردانی بهداشت و دهان جهت تربیت نیروی انسانی مورد نیاز به عنوان تیم دندانپزشکی آموزش می بینند.

دانش آموختگان این رشته در زمینه های مختلف آموزشی، پژوهشی و خدمات پیگیری نقش مهمی را ایفا می نمایند به گونه ای که بهداشت کار دهان فردی است کار آزموده که در زمینه های زیر واجد صلاحیت است :

آموزشی:

آموزش اصول بهداشت دهان به بیماران و عموم مردم مخصوصاً گروه های هدف در زمینه نحوه صحیح مسواک زدن دندان ها، ماساژ لثه و نحوه استفاده از وسایلی که برای کمک به تمیز کردن دندان ها در دسترس می باشد. آموزش ارزش و اهمیت پیشگیری از بیماری های دهان و دندان و ضرورت مراجعه منظم به دندان پزشک، توضیح و آموزش جنبه های مربوط به رژیم غذایی و تغذیه در رابطه با سلامت دهان

خدماتی:

– ارائه خدمات پیشگیری از بیماری های دهان از طریق پاک کردن سطح دندان ها و ریشه آنها (جرم گیری و صاف کردن سطح ریشه)، استعمال موضعی فلوراید و مواد مشابه برای افزایش مقاومت مینای دندان در مقابل پوسیدگی، پرداخت کردن پرکردگی ها، پوشاندن شیارهای دندانی برای گروه های هدف به منظور جلوگیری از پوسیدگی دندان ها.

– شرکت در فعالیت های آموزشی و بهداشتی در مدارس – تهیه گزارش از وضع دهان شاگردان و اطلاع به اولیاء آنها از نتیجه معاینه و تهیه کارت نمودار بهداشت دهان و دندان

– انجام معاینات دهانی در درمانگاه ها و کارخانجات و بیمارستان ها یا در نیروهای مسلح و سازمان های بهداشتی مختلف و به ویژه در گروه های هدف.

– همکاری در مدیریت مطب و مراکز دندان پزشکی در زمینه های زیر:

الف- شناخت و رعایت نیازها و حقوق متقابل بیماران و تیم دندان پزشکی با رعایت اصول اخلاق و حقوق اجتماعی و حرفه ای

ب- تنظیم و حفظ اسناد مطب یا مرکز در رابطه با استخدام و اشتغال افراد شاغل، پرونده های درمانی و مالی بیماران، مکاتبات و ارتباطات با مرکز خارج از مطب، انبارداری و خرید، حسابداری و کنترل امور مالی

ج- برقراری روند صحیح کنترل عفونت در جهت پیشگیری از انتقال بیماری ها

کمک درمانگری:

– کمک به دندان پزشک در موقع کار و حفظ و استقرار نظافت و بهداشت محیط و وسایل کار

– پرتونگاری از دندان ها و چاپ فیلم انجام کارهای ساده لابراتواری

پژوهشی:

– مشارکت در امور پژوهشی مرتبط به سلامت دهان

منبع: دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

خرید مدرک کاردانی بهداشت دهان
خرید مدرک کاردانی بهداشت دهان

سایت فروش مدرک بهداشت دهان کدام است؟

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، ایران مدرک بزرگترین سایت فروش و خرید مدرک تحصیلی بهداشت دهان در کشور است. با حدود بیش از ۱۵ سال تجربه کاری در زمینه اخذ مدرک تحصیلی معتبر بهداشت دهان با خیال راحت می توانید مدرک خود را به همراه اصل دانشنامه و ریزنمرات از سایت ایران مدرک خریداری کنید.

 

کانال تلگرام فروش مدرک کاردانی بهداشت دهان

سایت ایران مدرک در پیام رسان تلگرام نیز دارای کانال معتبر است که می توانید از طریق ادرس https://t.me/madrakeiran  عضو کانال تلگرام خرید مدرک تحصیلی شده و همواره از اخرین تخفیفات آن با خبر شوید.

خرید مدرک لیسانس

خرید مدرک آنلاین

خريد مدرک کارشناسي با استعلام و ريز نمرات

ادامه تحصیل رشته بهداشت دهان و دندان

رتبه رشته بهداشت دهان و دندان

نمونه مدرک لیسانس

دوره های بهداشت دهان و دندان

کانال تلگرامی فروش مدرک تحصیلی

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.