چک‌ ضمانت بانکیچک‌ خرید مسکنچک‌ خرید ماشینانواع چک‌ معتبرخرید چک صیادیفروش چک صیادیخرید و فروش چک مدت دارخرید چک مدت دارنرخ خرید چکخرید چک توسط بانکخرید چک سفید امضاخریدار چک در تهرانشماره تلفن خریدار چکخرید و فروش چک معتبر و تضمینیخرید چک معتبر
لوگو سایت ایران مدرک

خرید مدرک کاردانی قطعات مکانیکی

خرید مدرک کاردانی قطعات مکانیکی

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک کاردانی قطعات مکانیکی

خرید مدرک کاردانی قطعات مکانیکی از ایران مدرک امکانپذیر است. مدرک رشته کاردانی قطعات مکانیکی قانونی و دارای ریزنمرات است.

کوتاه درباره رشته قطعات مکانیکی

استراتژی توسعه صنعت خودرو کشور با رویکرد حضور در بازار جهانی. ضرورت  تولید در کلاس جهانی را برای خودروسازان و همچنین زنجیره تامین کنندگان بیش از پیش نمایان می سازد.

بررسی شرایط کنونی جهان صنعتی نشانگر این واقعیت است که راهیابی و ماندگاری در این عرصه رقابتی منوط به درک و برآورده سازی خواسته های و انتظارات مشتریان از طریق ارتقاء روزافزون کیفیت می باشد.  تامین منابع انسانی مربوط به کنترل کیفیت در روند ساخت و تولید خودرو و قطعات خودرو از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 هدف و رشته کاردانی قطعات مکانیکی

کاردان فنی کنترل کیفیت در صنعت خودرو فعالیت کنترل کیفی محصولات تولیدی و تطابق آن با استانداردهای ملی و بین المللی کیفیت در گروه صنایع خودرو و قوای محرکه و همچنین قطعات و وسایل نقلیه سبک و سنگین ماشین آلات راهسازی کشاورزی و قطعات صنعتی مکانیکی را طی مراحل فرایند ساخت و تولید بر عهده می گیرد.

خرید مدرک کاردانی قطعات مکانیکی
خرید مدرک کاردانی قطعات مکانیکی

  اهمیت و ضرورت دوره کاردانی رشته قطعات مکانیکی

صنعت خودرو با بهره گیری از دستاوردها و فناوری های صنایع مختلف به عنوان یکی از شاخصه های مهم توسعه صنعتی هر کشور قلمداد گردیده و جهانی شدن آن مستلزم بهبود کیفیت در جنبه های مختلف مدیرعامل دابق با استانداردها بهبود در تحویل به موقع کاهش قیمت و توسعه خدمات پس از فروش می باشد.

از اینرو نگرانی به کارگیری کارکنان با تحصیلات غیر مرتبط و فاقد مهارت های کیفی لازم در بخش کنترل کیفیت وجود دارد. لذا در بیت کاردان فنی در بخش کنترل کیفیت می تواند انتخاب بسیار مطلوبی را برای مدیران و صاحبان صنایع مرتبط جهت جایگزینی این نیروها برای اجرای نقش های کلیدی مورد انتظار به وجود آورد.

  نقش  و توانایی فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان این دوره دارای قابلیت ها و توانایی های به شرح زیر می باشند:

  • به کارگیری فنون آماری در بازرسی و کنترل کیفیت
  • نقشه خوانی و اندازه گیری
  • تهیه گزارشات کیفیت
  • آزمون مواد و قطعات
  • کالیبره کردن ابزار های اندازه گیری
  • بکارگیری ابزارهای کیفیت
 مشاغل قابل احراز
  • بازرسی و کنترل مواد و اقلام ورودی حین تولید محصول نهایی
  • متصدی آزمایشگاه تست و کنترل قطعات صنعتی
  • متصدی آزمایشگاه کالیبراسیون ابزار و تجهیزات اندازه گیری
 ضوابط و شرایط پذیرش دانشجو

مدرک تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید یا قدیم و فنی حرفه ای یا کاردانش

داشتن شرایط عمومی ورود به دوره های آموزش عالی

 طول دوره و شکل نظام

مطابق با نظام آموزش‌های علمی کاربردی طول دوره کاردانی ناپیوسته دو تا سه سال است دروس عملی و نظری آن به صورت واحد ارائه می گردد. به طوری که هر واحد نظری معادل ۱۶ ساعت درسی و هر واحد آزمایشگاهی معادل ۳۲ ساعت درسی هر واحد کارگاهی معادل ۴۸ ساعت و هر واحد کارآموزی معادل ۱۲۰ ساعت در طول نیم سال تحصیلی می باشد.

آزمایشگاه ها و کارگاه ها یک واحد را می‌توان به ترتیب ۴۸ و ۶۴ ساعت در نظر گرفت. طول هر ترم ۱۶ هفته معادل یک نیمسال تحصیلی میباشد.

سایت فروش مدرک قطعات مکانیکی کدام است؟

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، ایران مدرک بزرگترین سایت فروش و خرید مدرک تحصیلی کاردانی قطعات مکانیکی در کشور است. با حدود بیش از ۱۵ سال تجربه کاری در زمینه اخذ مدرک تحصیلی معتبر کاردانی قطعات مکانیکی با خیال راحت می توانید مدرک خود را به همراه اصل دانشنامه و ریزنمرات از سایت ایران مدرک خریداری کنید.

 

کانال تلگرام فروش مدرک قطعات مکانیکی

سایت ایران مدرک در پیام رسان تلگرام نیز دارای کانال معتبر است که می توانید از طریق ادرس https://t.me/madrakeiran  عضو کانال تلگرام خرید مدرک تحصیلی شده و همواره از اخرین تخفیفات آن با خبر شوید.

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.