چک‌ ضمانت بانکیچک‌ خرید مسکنچک‌ خرید ماشینانواع چک‌ معتبرخرید چک صیادیفروش چک صیادیخرید و فروش چک مدت دارخرید چک مدت دارنرخ خرید چکخرید چک توسط بانکخرید چک سفید امضاخریدار چک در تهرانشماره تلفن خریدار چکخرید و فروش چک معتبر و تضمینیخرید چک معتبر
لوگو سایت ایران مدرک

خرید مدرک کاردانی گل و گیاه های زینتی

خرید مدرک کاردانی گل و گیاه های زینتی

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک گل و گیاه های زینتی

فروش مدرک تحصیلی معتبر رشته گل و گیاه های زینتی از ایران مدرک امکانپذیر است. مدرک رشته گل و گیاه های زینتی قانونی و دارای ریزنمرات است.

کوتاه درباره رشته گل و گیاه های زینتی

هدف از دوره کاردانی تربیت کاردان گل و گیاه زینتی برای رفع نیازهای بخش کشاورزی اعم از خصوصی یا دولتی در زمینه توسعه موسسات گل و گیاه است. به طوری که نیروی تربیت شده از اطلاعات کافی و قابلیت‌های لازم را در مقطع کاردانی گلکاری را دارا بوده و توانایی آن را داشته باشند. که با برخورداری از دانش و فنون جدید ارتباط اصولی بین سطوح کارگر ماهر و کارشناس را برقرار نمایند و منشاء خدمات مفید در بخش هایی که به نحوی با گل و گیاهان سروکار دارند باشند.

 اهمیت و ضرورت رشته کاردانی گل و گیاهان تزیینی

گسترش گونه‌های متعدد گیاهی ایران به لحاظ وجود اقالیم گوناگون و تنوع آب و هوایی بالا موج به رویش بسیاری از گیاهان زینتی شده است. انواع لاله زنبور و بسیاری دیگر از گلهای اصلیت ایرانی داشته و نیز وجود پسوند پرس و برسیکا ایران و ایرانی را در نام لاتین بسیاری از گونه‌های گیاهی دلالت بر منع ایرانیین بیان دارد.

هلند علی رغم دارا بودن شرایط نامتعارف محیطی نظیر کوتاه بودن طول روز بالا بودن هزینه سوخت. با گرمازایی و با وجود شوره‌زار بودن زمین ها عمده ترین صادرکننده گلدار دنیا به شمار می‌رود. و بیش از ۱۴ هزار هکتار از اراضی خود را به گلخانه های تولید گل اختصاص داده است و در سال ۱۹۹۶ از طریق صادرات گل و پیاز گل و بعد درآمدی معادل عایدات نفت ایران در آن سال داشته است.

هرم جمعیتی ایران

خرید مدرک کاردانی گل و گیاه های زینتی
خرید مدرک کاردانی گل و گیاه های زینتی

هرم جمعیتی ایران با دارا بودن انبوه جمعیت جوان و علاقه‌مند در کنار مزیت‌های اقتصادی همچون هزینه پایین انرژی از امکانات بالقوه مناسبی برای توسعه تکنولوژی و پرورش و تولید گل و گیاهان زینتی برخوردار است.

اطلاعات موجود ۴۸۷۷ تولید کننده گل و گیاه در ۲۴ استان کشور مشغول به فعالیت می باشند که حدود ۸۰۰ میلیون شاخه گل بریده میلیون گل گلدانی و پنجاه میلیون اصله درخت و درختچه تولید می‌کنند. و حدوداً ۱۰ هزار خانوار در این امر تولید اشتغال دارند. مطمئناً عملکرد مولد اینقدر مقایسه با عملکرد تولید کنندگان کشورهای پیشرفته با این بوده و سودآوری این محصول تولید کنندگان آن قابل توضیح نمی باشد. لذا به منظور جلب سرمایه‌گذاری و سودآور نمودن موسسات و مراکز پرورش و تولید گیاه نیاز به اصلاح ساختار همه جانبه در صنعت پرورش و تولید گیاه می باشد.

با تربیت نیروی انسانی کارگردان از طریق آموزش ها و بهره گیری از توانایی ها و مهارت های علمی و فنی فارغ التحصیلان. با استفاده از پتانسیل های طبیعی که شامل آب و هوای مناسب مواد اولیه انرژی و نیروی کار ارزان می باشد. افزایش عملکرد با بالابردن تولید گل و گیاه را فراهم و به صادرات غیر نفتی کمک می نماید. همچنین وجود بازارهای مناسب در شمال و جنوب کشور مخصوصاً کشورهای حاشیه خلیج فارس. از نظر تقاضای خرید نزدیکی را هزینه ترابری پایین وجود شرایط فرهنگی مذهبی اقتصادی و اجتماعی تقریباً مشابه موقعیت مناسبی برای صادرات گیاه فراهم می باشد.

اشتغالزائی

با توجه به مراتب فوق علیرغم اینکه گلکاری یکی از زمینه‌های مهم اشتغالزایی محسوب می‌گردد. و این بخش از تولیدات می‌تواند نقش بسزایی در توسعه صادرات غیر نفتی و تامین ارز مورد نیاز کشور باشد. ولی متاسفانه به دلیل پایین بودن دانش فنی مولدین هنوز بخش اعظم فعالیت ها به صورت روش های سنتی صورت می گیرد. بنابراین یکی از زمینه‌های مهم توسعه فعالیت‌های گلکاری و افزایش میزان عملکردها تامین نیروی انسانی ماهر از طریق آموزش ها می باشد. کاردانی رشته گلکاری در راستای تحقق همین اهداف تهیه و تدوین گردیده است.

سایت فروش مدرک گل و گیاه های زینتی کدام است؟

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، ایران مدرک بزرگترین سایت فروش و خرید مدرک تحصیلی گل و گیاه های زینتی    در کشور است. با حدود بیش از ۱۵ سال تجربه کاری در زمینه اخذ مدرک تحصیلی معتبر گل و گیاه های زینتی    با خیال راحت می توانید مدرک خود را به همراه اصل دانشنامه و ریزنمرات از سایت ایران مدرک خریداری کنید.

کانال تلگرام فروش مدرک رشته گل و گیاه های زینتی

سایت ایران مدرک در پیام رسان تلگرام نیز دارای کانال معتبر است که می توانید از طریق ادرس https://t.me/madrakeiran  عضو کانال تلگرام خرید مدرک تحصیلی شده و همواره از اخرین تخفیفات آن با خبر شوید.

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.