چک‌ ضمانت بانکیچک‌ خرید مسکنچک‌ خرید ماشینانواع چک‌ معتبرخرید چک صیادیفروش چک صیادیخرید و فروش چک مدت دارخرید چک مدت دارنرخ خرید چکخرید چک توسط بانکخرید چک سفید امضاخریدار چک در تهرانشماره تلفن خریدار چکخرید و فروش چک معتبر و تضمینیخرید چک معتبر
لوگو سایت ایران مدرک

خرید مدرک رشته کشف جرایم

خرید مدرک رشته کشف جرایم

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک رشته کشف جرایم

فروش مدرک رشته کشف جرایم از ایران مدرک امکانپذیر است. مدرک رشته کشف جرایم قانونی و دارای ریزنمرات است.

کوتاه درباره رشته کشف جرایم

کشف جرایم قدمتی برابر با تاریخچه پلیس دارد. اما پیشرفت علم و فناوری در دو قرن گذشته آثار خود را در همه زمینه‌ها از جمله کشف جرایم و اثبات جرم نیز آشکار ساخته. و به لحاظ اینکه دلایل نظری مانند اقرار و شهادت اعتبار مطلق خود را از دست داده است. و حتی از جانب برخی علوم از جمله علم روانشناسی مورد تردید قرار گرفته. لذا علم جدیدی به نام جرم یابی با هدف ایجاد جایگاه برای دلایل علمی و شاخه‌های دیگر علوم جنایی افزوده شده است. تا بر اساس آن روش ها و شیوه های موثر تر و نوینی برای کشف جرایم میشود.

از الزامات اساسی برای همگامی جرم یابی و کشف جرایم با پیشرفت روز افزون. علم و فناوری طراحی دوره در مقاطع مختلف آموزشی است. تا از این طریق زمینه برای ارائه مباحث علمی و به روز فراهم شده و نیازهای علمی در این عرصه برای دانش‌پژوهان تامین گردد.

تربیت افسران کارآمد

خرید مدرک رشته کشف جرایم
خرید مدرک رشته کشف جرایم

بنابراین در راستای تربیت افسران کارآمد و بهره مند از تخصص و دانش لازم در کشف جرایم. به ویژه در زمینه های نظیر مبارزه با سرقت  بازرسی و تحقیق دستگیری متهمین و مجرمین. و جلوگیری از فرار و اختفاء آنها حفظ آثار و دلایل جرم دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته کشف جرایم تدوین شده است.

 تعریف رشته کارشناسی ارشد کشف جرایم

کارشناسی ارشد ناپیوسته کشف جرایم یکی از دوره‌های تحصیلات تکمیلی است. که برای ارتقاء دانش دانش آموختگان دوره کارشناسی کشف جرائم و رشته های مرتبط به آن در گرایش های مبارزه با جرایم جنایی و سرقت مبارزه با جرایم جعل و کلاهبرداری طراحی شدهاست. و بر اساس اصول و موازین آموزش عالی در دانشگاه علوم نظامی امین اجرا میگردد.

 هدف از رشته کشف جرایم

دانش افسران متعهد و متخصص کشف جرائم است. به نحوی که دانش‌آموختگان این مقطع بتوانند مسئولیت های سطوح میانی به بالا را در رده‌های پلیس آگاهی عهده‌دار شده و قادر باشند پیرامون حوزه ماموریتی خود نظریات تخصصی ارائه دهند. قابلیت فرضیه سازی در پی‌جویی جرایم را کسب نمایند و به عنوان کارشناس ارشد جرم یابی مأموریتهای کشف جرایم را هدایت نمایند.

 نقش و توانایی دانش آموختگان

دانش آموختگان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته کشف جرایم تکمیل توانایی تخصصی خود در عرصه های مختلف مبارزه با جرایم با کسب دانش در حوزه مربوطه قادر خواهند بود:

 در گرایش مبارزه با جرایم جنایی

  • طرح ریزی و هدایت عملیات مبارزه با جرایم جنایی
  • فرضیه سازی در واقع های مختلف جنایی و ارائه تجزیه و تحلیل اطلاعات و راهکارهای پژویی
  • بهره گیری از بانکهای اطلاعاتی و هدایت عملیات جرم یابی در فضای مجازی

 در گرایش مبارزه با سرقت

  • طرح های عملیاتی مبارزه با جرایم سرقت
  • فرضیه سازی در واقع های مختلف جنایی و ارائه تجزیه و تحلیل اطلاعات و راهکارهای پژویی
  • وظایف اصلی ماموریت های آگاهی در جرایم سرقت را شناخته و نحوه عملکرد سارقین را شناخته و توانایی مدیریت عملیات را دارد

 در گرایش مبارزه با جعل و کلاهبرداری

  • تحلیل ناهنجاری های مربوط به جرم و تاثیر آن بر ماموریت ناجا
  • آسیب شناسی مأموریت‌های جعل و انجام بهینه و موثر مأموریت‌ها
  • فرضیه سازی و ارائه تجزیه و تحلیل و ارائه راهکار مناسب در پی جویی

  طول دوره و شکل نظام آموزشی

طول دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته کشف جرایم مطابق آیین نامه آموزشی دوره کارشناسی ارشد وزارت علوم و تحقیقات و فناوری می باشد.

سایت فروش مدرک کشف جرایم کدام است؟

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، ایران مدرک بزرگترین سایت فروش و خرید مدرک تحصیلی کشف جرایم در کشور است. با حدود بیش از ۱۵ سال تجربه کاری در زمینه اخذ مدرک تحصیلی معتبر کشف جرایم با خیال راحت می توانید مدرک خود را به همراه اصل دانشنامه و ریزنمرات از سایت ایران مدرک خریداری کنید.

 

کانال تلگرام فروش مدرک رشته کشف جرایم

سایت ایران مدرک در پیام رسان تلگرام نیز دارای کانال معتبر است که می توانید از طریق ادرس https://t.me/madrakeiran  عضو کانال تلگرام خرید مدرک تحصیلی شده و همواره از اخرین تخفیفات آن با خبر شوید.

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.