لوگو سایت ایران مدرک

خرید مدرک گوهر شناسی کارشناسی ارشد

خرید مدرک گوهر شناسی کارشناسی ارشد

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

خرید مدرک گوهر شناسی

فروش مدرک تحصیلی معتبر رشته گوهر شناسی از ایران مدرک امکانپذیر است. مدرک رشته گوهر شناسی قانونی و دارای ریزنمرات است.

کوتاه درباره رشته گوهر شناسی

رشته گوهر شناسی کاربردی و کانی شناسی صنعتی جدید بین رشته‌ای است که از ادغام دو رشته به وجود آمده است در دنیا دو رشته گوهر شناسی و کانی شناسی صنعتی به  دفع کیک وجود دارند.

گوهر شناسی کاربردی

دانشی است که در زمره علوم زمین قرار می‌گیرد شاخه‌ای از کانی شناسی به شمار می آید. اولین کتابی که در زمینه کانی شناسی و گوهر شناسی نوشته شده متعلق به ارسطو دانشمند یونانی میباشد.  نخستین آزمایشگاه گوهرشناسی ارائه کننده تجارت جواهر در سال ۱۹۲۵ در لندن تاسیس شد و با  سنتز یاقوت سرخ و یاقوت کبود توسعه یافت. در ۱۱۰ سال پیش در کالج لندن برای اولین بار دوره های آموزش گوهر شناسی شروع و سپس در کشورهای چین ژاپن آمریکا و استرالیا ادامه یافت.

کانی شناسی صنعتی

مطالعه و بررسی گروهی از مواد طبیعی شامل کانی های غیرفلزی که در صنعت کاربرد دارند و نیز  گوهر سنگ ها را در بر می گیرد. سنگ ها مانند کرومیت آلومینیا یا پیرولوزیت هنگامی که به عنوان دیرگداز در کوره های دما بالا استفاده می شوند در دسته کانی های صنعتی طبقه بندی می شوند. بیشترین کانی ها بدون آنکه فرایند پیچیده ای را پشت سر بگذراند به طور وسیع در صنایع مختلف استفاده می شوند. اهمیت اقتصادی این کانیها به در دسترس بودن بادار محل بازار مصرف هزینه های حمل و نقل مشخصات فیزیکی و شیمیایی آنها و میزان فرآوری مورد نیاز بر روی آنها . برای تبدیل شدن به ماده قابل مصرف بستگی دارد. نکته قابل توجه در مورد این مواد آن است که برخی از آن ها ممکن است. ماده اولیه برای چندین صنعت مختلف از تکنولوژی های بسیار ساده تا بسیار پیچیده باشند‌. در کشورهای در حال توسعه هم صادرات کانیهای صنعتی و هم درآمد ناشی از فرآوری محصولات به دست آمده از کانی های صنعتی با ارزش افزوده بالا همراه است. درآمد حاصل از صادرات می تواند با محدود کردن صادرات مواد خام افزایش یابد.

هدف از رشته گوهرشناسی

هدف از رشته گوهرشناسی تلفیق علم کانی شناسی و دانش کریستالوگرافی با صنعت جواهرات است.

طول دوره کارشناسی ارشد برابر با مصوبه وزارت خانه در دو سال و  چهار ترم تحصیلی به شیوه آموزشی پژوهشی است. جمع واحد های درسی ۳۰ واحد شامل دروس تخصصی و الزامی در واحد و درس اختیاری ۱۴ واحد با پایان نامه شش  واحد می باشد.

خرید مدرک گوهر شناسی کارشناسی ارشد
خرید مدرک گوهر شناسی کارشناسی ارشد

سایت فروش مدرک گوهر شناسی کدام است؟

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، ایران مدرک بزرگترین سایت فروش و خرید مدرک تحصیلی گوهر شناسی    در کشور است. با حدود بیش از ۱۵ سال تجربه کاری در زمینه اخذ مدرک تحصیلی معتبر گوهر شناسی    با خیال راحت می توانید مدرک خود را به همراه اصل دانشنامه و ریزنمرات از سایت ایران مدرک خریداری کنید.

کانال تلگرام فروش مدرک رشته گوهر شناسی

سایت ایران مدرک در پیام رسان تلگرام نیز دارای کانال معتبر است که می توانید از طریق ادرس https://t.me/madrakeiran  عضو کانال تلگرام خرید مدرک تحصیلی شده و همواره از اخرین تخفیفات آن با خبر شوید.

 

مدرک بین المللی گوهرشناسی

دوره جواهر شناسی

دانلود کتاب آموزش گوهر شناسی

مرکز گوهرشناسی اصفهان

ابزار گوهر شناسی

جزوه گوهرشناسی

دوره های گوهر شناسی

مراکز گوهرشناسی تهران

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.