چک‌ ضمانت بانکیچک‌ خرید مسکنچک‌ خرید ماشینانواع چک‌ معتبرخرید چک صیادیفروش چک صیادیخرید و فروش چک مدت دارخرید چک مدت دارنرخ خرید چکخرید چک توسط بانکخرید چک سفید امضاخریدار چک در تهرانشماره تلفن خریدار چکخرید و فروش چک معتبر و تضمینیخرید چک معتبر
لوگو سایت ایران مدرک

نمایندگی سازمان وس در ایران

موسسه WES کانادا چیست

آنچه می خوانید

اشتراک گذاری

نمایندگی سازمان وس در ایران

ایران مدرک افتخار دارد نماینده رسمی سازمان وس در ایران را معرفی نماید. جناب دکتر نامجو با اخذ نمایندگی رسمی در ایران جهت انجام تائیدیه مدارک تحصیلی اقدام می نماید.

نمایندگی تاییدیه وس در ایران دکتر نامجو
نمایندگی تاییدیه وس در ایران دکتر نامجو

سازمان وس چیست و چه خدماتی ارایه میدهد ؟

وس world education services ، یک سازمان غیر انتفاعی است که در سال 1350 شمسی در نیویورک و تورنتو تشکیل شد.

این سازمان توسط بخش مهاجرت، پناهندگی و تابعت کشور کانادا طراحی شده. فعالیت و وظیفه اصلی آن این است که، مدارک تحصیلی دانشجویان بین المللی و مهاجرانی که قصد دارند. ایالات متحده و کانادا تحصیل کنند را ارزیابی کند.

نمایندگی سازمان وس در ایران. طبق آمارهای موجود، این سازمان سالیانه بیش از دویست هزار مدرک را ارزیابی میکند. از این نظر، بزرگترین سازمان ارزیابی کننده مدرک در آمریکای شمالی محسوب میشود. علاوه بر این، این سازمان توسط هیات مدیره انجمن ملی خدمات آموزشی اعتباری و عضو اتحاد خدمات آموزشی اعتباری کانادا مورد تایید قرار گرفته است.

علی رغم اینکه، این سازمان خودش مدارک را تایید میکند، اما این گزارش ها تعهد آور نیستند. و به کارفرماها، هیئت های مجاز حرفه ای و سازمان های اکادمیک امکان میدهد. تا در مورد کاندید های دارای تحصیلات خارجی تصمیمات موقتی بگیرند. از دیگر ویژگی های این سازمان این است که، در پایگاه داده های او اطلاعات سیستم آموزشی بیش از 200 کشور. 45000 موسسه خارجی و 20000 مدرک تحصیلی خارجی وجود دارد. علاوه بر این، این سازمان هزارن دانشگاه و مرکز تحصیلات تکمیلی همکاری داشته . و به منظور استخدام دانشجویان بین المللی، اعتبارنامه ها را ارزیابی کرده.

نمایندگی سازمان وس در ایران. در مورد شیوه ارزیابی اعتبارنامه ها کارگاه تشکیل داده و جلسات خاص برگزار میکند. به طور معمول، خدماتی که سازمان وس ارایه میدهد شامل پل جهانی استعدادهای درخشان است. که در آن به مهاجرن با استعداد کمک میشود تا از استعدادهای نهایت بهر را ببرند. مزیت این خدمت این است که میتوان از این برای تامین نیروی تخصصی سازمان ها استفاده کرد.

یکی دیگر از این خدمات، خدمات تحقیق و مشاروه است که در آن، به موسسات آموزش عالی مشاروه ای بر اساس تحقیق داده میشود. علاوه بر این، تحقیقاتی که در این سازمان انجام میشود بر پایه فعالیت های دانشجویان، ثبت نام بین المللی و آموزش فرا ملیتی است.

نمایندگی سازمان وس در ایران

جهت ارتباط با جناب دکتر لطفا از طریق واتساپ در ارتباط باشید: +19375989177

 

جستجوهای مربوط به نمایندگی سازمان وس در ایران

عضویت در کانال تلگرام
آخرین آپدیت ها را در تلگرام از دست ندهید.