نمایندگی سازمان وس در ایران

موسسه WES کانادا چیست

نمایندگی سازمان وس در ایران

ایران مدرک افتخار دارد نماینده رسمی‌سازمان وس در ایران را معرفی نماید. جناب دکتر نامجو با اخذ نمایندگی رسمی‌در ایران جهت انجام تائیدیه مدارک تحصیلی اقدام می‌نماید.

نمایندگی تاییدیه وس در ایران دکتر نامجو
نمایندگی تاییدیه وس در ایران دکتر نامجو

سازمان وس چیست و چه خدماتی ارایه میدهد ؟

وس world education services ، یک سازمان غیر انتفاعی است که در سال 1350 شمسی در نیویورک و تورنتو تشکیل شد.

این سازمان توسط بخش مهاجرت، پناهندگی و تابعت کشور کانادا طراحی شده. فعالیت و وظیفه اصلی آن این است که، مدارک تحصیلی دانشجویان بین المللی و مهاجرانی که قصد دارند. ایالات متحده و کانادا تحصیل کنند را ارزیابی کند.

نمایندگی سازمان وس در ایران. طبق آمارهای موجود، این سازمان سالیانه بیش از دویست هزار مدرک را ارزیابی میکند. از این نظر، بزرگترین سازمان ارزیابی کننده مدرک در آمریکای شمالی محسوب میشود. علاوه بر این، این سازمان توسط هیات مدیره انجمن ملی خدمات آموزشی اعتباری و عضو اتحاد خدمات آموزشی اعتباری کانادا مورد تایید قرار گرفته است.

علی رغم اینکه، این سازمان خودش مدارک را تایید میکند، اما این گزارش‌ها تعهد آور نیستند. و به کارفرماها، هیئت‌های مجاز حرفه ای و سازمان‌های اکادمیک امکان میدهد. تا در مورد کاندید‌های دارای تحصیلات خارجی تصمیمات موقتی بگیرند. از دیگر ویژگی‌های این سازمان این است که، در پایگاه داده‌های او اطلاعات سیستم آموزشی بیش از 200 کشور. 45000 موسسه خارجی و 20000 مدرک تحصیلی خارجی وجود دارد. علاوه بر این، این سازمان هزارن دانشگاه و مرکز تحصیلات تکمیلی همکاری داشته . و به منظور استخدام دانشجویان بین المللی، اعتبارنامه‌ها را ارزیابی کرده.

نمایندگی سازمان وس در ایران. در مورد شیوه ارزیابی اعتبارنامه‌ها کارگاه تشکیل داده و جلسات خاص برگزار میکند. به طور معمول، خدماتی که سازمان وس ارایه میدهد شامل پل جهانی استعدادهای درخشان است. که در آن به مهاجرن با استعداد کمک میشود تا از استعدادهای نهایت بهر را ببرند. مزیت این خدمت این است که میتوان از این برای تامین نیروی تخصصی سازمان‌ها استفاده کرد.

یکی دیگر از این خدمات، خدمات تحقیق و مشاروه است که در آن، به موسسات آموزش عالی مشاروه ای بر اساس تحقیق داده میشود. علاوه بر این، تحقیقاتی که در این سازمان انجام میشود بر پایه فعالیت‌های دانشجویان، ثبت نام بین المللی و آموزش فرا ملیتی است.

نمایندگی سازمان وس در ایران

جهت ارتباط با جناب دکتر لطفا از طریق واتساپ در ارتباط باشید: +19375989177

 

جستجوهای مربوط به نمایندگی سازمان وس در ایران

میشه به این مطلب ستاره بدی؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code